KALENJI

Wodoszczelna i praktyczna z 3 kieszeniami!

Kurtka ELIORAIN

Przeznaczenie: dla mężczyzn, do biegania w wietrzne i deszczowe dni. Ta kurtka chroni przed deszczem i wiatrem dzięki wodoszczelnemu materiałowi. Posiada 3 zasuwane kieszenie oraz elementy odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo podczas biegania w nocy.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367689
INFORMACJE TECHNICZNE
Nasze rady Ta kurtka chroni przed deszczem i wiatrem dzięki wodoszczelnemu (powlekanemu) materiałowi podczas treningów trwających 60 minut. Z tyłu kaptura znajduje się system umożliwiający jego prostą regulację. Główny suwak wykonany jest w taki sposób, by nie podrażniał brody.
Dzięki 3 zasuwanym kieszeniom możesz zabrać ze sobą na trening klucze od domu czy samochodu, rękawiczki lub czapkę. Telefon należy dodatkowo zabezpieczyć przy silniejszym deszczu.
INFORMACJA UMOŻLIWIAJĄCA PORÓWNANIE WPŁYWU PRODUKTÓW NA ŚRODOWISKO Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników.
Ogólna ocena ABCDE ma pomóc konsumentowi łatwo wyłonić produkty o najlepszych parametrach, jeśli chodzi o ochronę środowiska, i porównać je do innych produktów z tej samej kategorii (koszulki, spodnie, plecaki itp.).
Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.
Więcej informacji znajduje się na: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ta kurtka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili wodo- oraz wiatroszczelność kurtki podczas trwającego 60 minut treningu. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON