FOUGANZA

Bądź widoczny na drodze w dzień i w nocy!

Jeździectwo_17 Jeździectwo - Kurtka jeździecka zimowa damska Tosca  FOUGANZA - Jeździectwo
Jeździectwo_17

Ciepła kurtka jeździecka Tosca damska czarna FOUGANZA

FOUGANZA
Przeznaczenie: do regularnej jazdy w zimne lub deszczowe dni. Model damski. Kurtka ma elementy odblaskowe. Chroni przed zimnem i deszczem. Idealna na zimę. Na każdym rękawie znajduje się odblaskowa naszywka. Jaskrawy kolor zapewnia widoczność w dzień, a odblaskowa naszywka - w nocy. Odpinany kaptur.

Kolor : Szary węgiel

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 269zł99 - %

od 269zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8277010
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Kaptur. Nieprzemakalny, otulający i odpinany kaptur. Obszycie z syntetycznego futerka (można łatwo wyprać w pralce).
Kieszenie 2 kieszenie na suwaki z przodu i 1 kieszeń wewnętrzna na rzeczy osobiste.
Rękawy i pas Brzegi wykończone ściągaczem, który dobrze się dopasowuje i chroni przed podmuchami powietrza.
Opaski na rękawach 2 wszyte w rękawy opaski: 1 fluorescencyjna na dzień i 1 odblaskowa, by zapewnić widoczność po zmierzchu.
Pomiar nieprzemakalności Odzież była testowana przez 2 godziny pod prysznicem o intensywności 60 l wody / m² / godzinę. Wytrzymałość materiału na ciśnienie wody mierzy się w mm słupa wody (test oparty na normie ISO 811). Im większe ciśnienie, tym bardziej materiał jest nieprzemakalny. Materiał o wodoodporności 2000 mm wytrzymuje zatem ciśnienie wywierane przez 2000 mm wody (co odpowiada mniej więcej dwugodzinnej ulewie).
Pomiar oddychalności Aby sprawdzić oddychalność materiału, mierzy się jego współczynnik oporu parowania RET (test oparty na normie ISO 11092). Im mniejszy opór, w tym większym stopniu materiał przepuszcza parę wodną wytwarzaną przez ciało podczas wysiłku, a zatem jest bardziej oddychający. Na przykład: RET < 9 = materiał doskonale oddychający.
Ocena wpływu produktu na środowisko Wpływ produktu na środowisko jest obliczany na podstawie całego cyklu życia produktu i z uwzględnieniem różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE ma pomóc konsumentowi łatwo wyłonić produkty o najlepszych parametrach jeśli chodzi o ochronę środowiska i porównać je do innych produktów z tej samej kategorii (t-shirty, spodnie, plecaki itp.). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Film z objaśnieniami: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON