WED'ZE

Kurtka w przyjemnej cenie, już na pierwsze chłody

Kurtka narciarska dla dzieci FIRSTHEAT

Przeznaczenie: dla młodej narciarki i snowboardzistki na poziomie początkującym/śr.zaawansowanym chcącej ochronić się przed śniegiem i zimnem. Dzięki ciepłemu wypełnieniu watą jest idealna na zimną pogodę. Powlekany materiał zewnętrzny gwarantuje odporność na śnieg. Solidna i łatwa w utrzymaniu (pranie w pralce), pewna wartość za dobrą cenę!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8340073
INFORMACJE TECHNICZNE
Ciepło Watolina 150g/m² w połączeniu z drapaną podszewką z materiału syntetycznego bardzo dobrze izoluje ciało w zimne dni.

Na mankietach watolina jest cieńsza (100g/m²); pozwala to uzyskać zarówno wystarczającą izolację przed zimnem jak i swobodę ruchów na wysokości ramion.
NIEPRZEMAKALNOŚĆ Stosujemy materiał z powlekaną powierzchnią, aby zapobiec gromadzeniu się śniegu na kurtce. Powierzchnia zewnętrzna jest gładka, a zatem śliska, co przeciwdziała osadzaniu się kropel wody i płatków śniegu i bezpośredniemu kontaktowi z wilgocią.
ODDYCHALNOŚĆ głównie przez strefy naturalnego dopływu powietrza (dół kurtki, kołnierz, mankiety). Szczotkowana podszewka pomaga rozproszyć wilgoć.
PERSONALIZACJA W górnej części podszewki na plecach etykieta umożliwia podpisanie kurtki imieniem i nazwiskiem dziecka. To pomocne rozwiązanie ułatwi dziecku zidentyfikowanie swojej kurtki na kursie narciarskim, w świetlicy lub szkole!
ŁATWE UTRZYMANIE Kurtkę można prać w pralce. Prać zgodnie z instrukcją, aby zapobiec zniszczeniu.
MATERIAŁ Z RECYCLINGU Ubranie składa się w 30% z materiałów z recyclingu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane.. Kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON