WED'ZE

Maksymalne ciepło

Kurtka narciarska dla dzieci WARM MAXI

Przeznaczenie: dla regularnie jeżdżącego młodego narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje bardzo ciepłej i wygodnej kurtki. Bardzo ciepła kurtka Warm Maxi wygląda jak najprawdziwsza puchówka. Posiada pas przeciwśnieżny. Będzie chronić Twoje dziecko przed zimnem na trasie narciarskiej, jak i na co dzień w zimowe dni.

Kolor : Jasnoczerwony / CZARNY / Jasnoczerwony

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8370543
INFORMACJE TECHNICZNE
IZOLACJA TERMICZNA BALL FIBER Za izolację termiczną odpowiada wypełnienie z włókna kulkowego (Ball Fiber). Są to elastyczne kuleczki z watoliny, które pozwalają uzyskać puszystość typową dla kurtek puchowych. Choć nie jest tak lekkie jak pierze, ani nie posiada takiej samej zdolności kompresji, to jednak tego rodzaju wypełnienie doskonale nadaje się dla naszych dzieci. Jest ciepłe i miękkie, a jego utrzymanie jest tak łatwe, jak przy tradycyjnych kurtkach.
Powłoka na materiale Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach, który jest rozciągnięty od zewnętrznej strony materiału. Zapobiega ona wsiąkaniu wody w ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej wyprodukowanej przez ciało podczas aktywności fizycznej. Zapewni to suchą skórę oraz komfort podczas uprawiania sportu.
Pas przeciwśnieżny Pas przeciwśnieżny to system ochronny przy talii. Przypina się go zatrzaskami u dołu kurtki narciarskiej lub snowboardowej. Zapobiega on wpadaniu śniegu lub zimnego powietrza podczas jazdy oraz w trakcie upadku.
Kieszeń na karnet Już nie musisz wyjmować karnetu! Twoja kurtka posiada na rękawie specjalną kieszeń na karnet zapewniającą Ci szybki dostęp do wyciągów.
Personalizacja W górnej części podszewki na plecach etykieta umożliwia podpisanie kurtki imieniem i nazwiskiem dziecka. To pomocne rozwiązanie ułatwi dziecku zidentyfikowanie swojej kurtki na kursie narciarskim, w świetlicy lub szkole.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szefowie produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON