WED'ZE koniec serii mobile

Zawsze ciepła i sucha skóra

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Kurtka narciarska męska FIRSTHEAT WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Kurtka narciarska FIRSTHEAT męska WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: do rekreacyjnej jazdy, dla początkującego narciarza lub snowboardzisty jako skuteczna ochrona przed zimnem. Wydajna i techniczna kurtka FIRSTHEAT zapewnia komfort termiczny, który jest ważny, by cieszyć się jazdą na śniegu nawet w zimne dni.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 99zł99 -25 %

od 74zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/10/2016 do

** Od 30/09/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 30/09/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/10/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8304673
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Hydrofobowość materiału Hydrofobowy materiał nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Kurtki Wed'ze wyposażone są w hydrofobowy materiał, który wydłuża wytrzymałość ubrania podczas niepogody oraz ogranicza wsiąkanie wody w materiał. Jest to dodatkowe rozwiązanie techniczne, dzięki któremu narciarz najdłużej jak to tylko możliwe pozostaje suchy podczas dnia spędzonego na nartach.
Solidność Wiemy, ile zużywamy energii podczas każdego wypadu na stok... Dlatego wyjątkowo ważny jest dla nas odpowiedni wybór elementów, z których wykonujemy nasze produkty. Wytrzymałość materiałów oraz ich połączeń została sprawdzona podczas wielodniowych testów, które okazały się bardzo pouczające!
Podszewka termiczna z watoliny Watolina stanowiąca warstwę wypełnienia między podszewką a materiałem zewnętrznym doskonale zapewnia ciepło. Jest ona używana jako materiał syntetyczny otrzymany przez połączenie włókien poliestrowych. W zależności od grubości włókna, większa lub mniejsza ilość powietrza jest przechowywana. Może być taka sama ilość włókien. Im grubsza jest watolina, tym więcej powietrza jest przechowywana i tym cieplejsza jest kurtka.
Zalecenia dotyczące użytkowania Z uwagi na zmienną pogodę warto ubierać się warstwowo. Jednak, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wybieranych ubrań: Oddychające ubranie techniczne, nie bawełniane (zapewniające odprowadzanie wilgoci) powinno znajdować się w bezpośrednim kontakcie ze skórą; druga warstwa musi wytwarzać i zatrzymywać ciepło; na koniec należy wybrać nieprzemakalne i wiatroszczelne ubranie, które będzie chroniło narciarza w niepogodę.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników.

Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).

Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne.

Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON