TRIBORD koniec serii mobile

Uniwersalna i wygodna

Żeglarstwo_3 Żeglarstwo_3 - Kurtka Ozean 900 M ciemnoszara TRIBORD - Woda
Żeglarstwo_3

Kurtka żeglarska Ozean 900 męska TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do uprawiania żeglarstwa w warunkach sztormowych. Kurtka OZEAN 900, nieprzemakalna i oddychająca, z powodzeniem będzie towarzyszyć ci podczas żeglugi, zarówno w czasie silnego wiatru, jak i w ulewnym deszczu.
Decathlon
do 849.99 -41%

od

499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 21/06/2017 do

* Cena od 21/06/2017 i do wyczerpania zapasów!
849.99 %
849.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8314391
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wodoodporność >28000 mm. Test. w sztormie 450 L/h/m² przez 24 h. Szwy 100% szczelne.
Oddychalność Laminacja Novadry zapewnia oddychalność tkaniny na poziomie RET 15.
Ochrona przed wiatrem Wysoki kołnierz i membrana tkaniny zatrzymują wychładzający wpływ wiatru.
Widoczność Naprasowywane naszywki reflex 3M (EN471) intensyfikują słabe źródła światła.
Izolacja termiczna Kieszenie do ogrzania dłoni i bardzo wysoki kołnierz podszyte są polarem 300 g.
Łatwe użytkowanie Podwójna, intuicyjna regulacja kołnierza zapewnia optymalną ochronę szyi.
Hydrofobowość Suwaki w kieszeniach silikonowane i tkanina, po której ześlizguje się woda.
Wpływ na środowisko naturalne Porównanie okresu trwałości: Kurtka nieprzem. M.- sustainability.decathlon.com
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Pora roku
lato
Żegluga
niespokojna pogoda
Częstotliwość
intensywna
INFORMACJE TECHNICZNE
Instrukcja obsługi produktu na wideo Film przedstawiający funkcje i możliwości regulacji kurtki OZEAN 900.
Film z misji testowej z Tanguy de Lamotte Członkowie Klubu Tribord testowali tą kurtkę razem z Tanguy de Lamotte na jego jachcie 60 stóp IMOCA:
Nieprzemakalność Tworzywo Beaufort 3L, wyłączność firmy Novadry, zapewnia pozostanie suchym, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podczas testu w symulatorze deszczu, produkt został poddany warunkom odpowiadającym sztormowi 450 L/h/m² przez 24 h, i nie przeciekła przez niego ani jedna kropla wody. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 28 000 mm słupa wody. Wszystkie szwy są w 100% szczelne.
Kaptur i kołnierz
Kaptur z materiału o wysokiej widzialności jest regulowany w 3 wymiarach: wysokość daszka, pole widzenia i obwód głowy. Pół-sztywny daszek jest wyposażony w plastyczne obramowanie z pamięcią kształtu. Intuicyjny sposób dopasowania kołnierza za pomocą podwójnych rzepów, w połączeniu z wstawkami elastycznymi dla większego komfortu.
Pasek i dół kurtki
Talia może być dopasowana po zapięciu kurtki, za pomocą gumki regulowanej łatwo dostępnym zaciskiem, wszytej w kieszenie cargo.Dół kurtki jest regulowany za pomocą gumki, trzymanej zaciskiem wszytym w obrąbek kurtki. Jest on dostępny, gdy kurtka jest zapięta.
Izolacja Wewnętrzny fartuch z gumką, zapobiegający podwiewaniu od dołu, z silikonowym gripem, który tworzy połączenie ze spodniami, chroniące przed wnikaniem wody i utratą ciepła.
Kieszenie i kołnierz podszyte polarem chronią części ciała najczęściej narażone na zimno.
Ochrona dokumentów i akcesoriów multimedialnych Kieszeń sztormowa, zapinana na suwak i nieprzemakalna, jest dostępna, kiedy kurtka jest zapięta. Wyposażona jest w wyjście zewnętrzne i przejścia na kable od słuchawek.
Przechowywanie Dwie duże kieszenie „cargo” są wyposażone z jednej strony w przypadku kieszeni przedniej lewej w tasiemkę sztormową, która pozwala zabezpieczyć zawartość kieszeni, a z drugiej strony w szeroką obręcz zamocowaną do paska, umożliwiającego umieszczenie go na zewnątrz i przyczepienie do niego karabińczyka od zrywki bezpieczeństwa, lub rękawiczek, aby wyschły.
Kieszenie do ogrzania rąk Dwie szerokie kieszenie na piersiach, zapięte na suwaki powlekane silikonem i z wnętrzem kieszeni z polaru 300 g, aby zapewnić ciepło dłoniom, z możliwością wywrócenia na zewnątrz, aby przyspieszyć schnięcie.
Szczelność na zakończeniach W nadgarstkach podwójne mankiety z regulacją. Mankiet wewnętrzny z gumy syntetycznej, połączonej z tkaniną nieprzemakalną i ultra light posiada regulację za pomocą rzepu, aby zapewnić długotrwałą i skuteczną szczelność.
Wzmocnienia Wzmocnienie na pośladkach, jednocześnie miękkie i grube jest ultra wytrzymałe na przetarcia i zużycie.
Zapięcie kurtki Centralne zapięcie na suwak z visolnu jest odporne na zniszczenie przez sól, suwak jest dwustronny, co pozwala rozpiąć go od góry do dołu i od dołu do góry, aby zapewnić optymalny komfort siedzenia i ułatwić dostęp do kieszeni w spodniach. Klapki podwójnie odginane na suwaku z rynienką odprowadzającą wodę, stanowią prawdziwą barierę zabezpieczającą przed przedostaniem się wody.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników.

Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania między nimi produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...).

Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.

Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
SKŁAD / PORADY
Skład
Druga podszewka
100.00% Poliamid
Kaptur
100.00% Poliester
Opaska na nadgarstek
12.00% Poliuretan, 67.00% Poliester, 21.00% Elastan
Klin
06.00% Poliester, 94.00% Poliamid
Materiał główny
100.00% Poliamid
Podszewka główna
100.00% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Przy pierwszym praniu prać osobno. Przed każdym praniem należy zablokować wentyl korkiem.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, unikając umieszczania odzieży oznakowanej Novadry® na źródle ciepła typu grzejnik, co mogłoby uszkodzić membranę lub powłokę oddychającą.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Tanguy de Lamotte, profesjonalny skipper, biorący udział w Vendée Globe 2012-2013, miał możliwość przetestowania i zatwierdzenie tej nieprzemakalnej i oddychającej kurtki w najtrudniejszych warunkach, na jakie ocean może narazić żeglarza. Kurtka ochroniła go przed pogodą, zarówno przed gwałtownym wiatrem, rzęsistym deszczem jak falami, które przetaczały się przez pokład łodzi.
Test Produktu Novadry odtwarza warunki sztormowe w swoim symulatorze warunków meteorologicznych. Po 24 h pod ulewnym deszczem o natężeniu 450 L/h/m², nasze ogrodniczki zapewniają, że skóra cały czas pozostaje sucha.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON