Przypominamy, że w najbliższą niedziele sklepy Decathlon będą zamknięte, ale zawsze możesz zrobić zakupy online.
SIMOND

Ultralekka puchowa kurtka. Ciepła i kompaktowa!

Kurtka puchowa Light damska

Przeznaczenie: do alpinizmu i wspinaczki. Ultralekka kurtka, która dobrze chroni przed chłodem. Ultralekka puchowa kurtka. Ciepła i kompaktowa! Ochronny kaptur i dwustronny suwak, który umożliwia dostęp do uprzęży. Krój zapewnia wyjątkową swobodę ruchów przy wspinaczce.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8387286
Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Izolacja termiczna

Puch kaczy 85/15, cuin 660, Puch jest pozyskiwany od martwych kaczek. Puchowe wypełnienie jest podzielone przegrodami. Puchowy kaptur również podzielony jest przegrodami. Aby ułatwić rozprężanie puchu w czasie, gdy kurtka jest nieużywana, należy ją zawiesić lub rozłożyć i przechowywać w suchym, przewiewnym miejscu.

Lekkość

Ultralekka kurtka o wadze 330 g w rozmiarze M. Kurtka składa się do bardzo niewielkich rozmiarów. Można ją schować do małego woreczka kompresyjnego.
Idealny strój, który można schować na dno plecaka i wyjąć, jeśli się ochłodzi.

Swoboda ruchów

Ergonomiczny, bardzo dopasowany krój, podkrój pach dostosowany do wymogów wspinaczki górskiej (rynny lodowe, lodospady, granie, skituring).

Łatwe użytkowanie

Dwustronny suwak z przodu pozwala rozpiąć częściowo kurtkę od dołu (np. przy asekuracji i wpinaniu).

Ocena wpływu produktu na środowisko

Wpływ produktu na środowisko jest obliczany na podstawie całego cyklu życia produktu i z uwzględnieniem różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE ma pomóc konsumentowi łatwo wyłonić produkty o najlepszych parametrach jeśli chodzi o ochronę środowiska i porównać je do innych produktów z tej samej kategorii (t-shirty, spodnie, plecaki itp.). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji znajduje się na stronie http://sustainability.decathlon.com/.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Produkt przetestowany przez alpinistów z zespołu Simond podczas licznych wypraw w góry, np. na Glacier du Géant / Chamonix.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON