WED'ZE

Najcieplejsza w ofercie

Kurtka puchowa narciarska SLIDE 500 męska

Przeznaczenie: dla średnio-zaawansowanego narciarza lub snowboardzisty do jazdy na trasie przez 1 - 2 tygodnie w roku. Kurtka w 100% z puchem i pierzem zapewnia ciepło i ochronę przed zimnem. Idealna dla osób wrażliwych na zimno - zapewnia ciepło podczas najzimniejszych dni.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371432
INFORMACJE TECHNICZNE
Zalecana temperatura: -4°C Zalecana temperatura odpowiada temperaturze doskonale dopasowanej dla 75% użytkowników (neutralny odbiór lub lekkie ciepło), podczas gdy 25% użytkowników twierdzi, że odczuwają lekkie zimno. Jednak to odczucie nie jest dotkliwe (produkt nie jest odbierany jako niedostosowany do rodzaju użytkowania).
Minimalna temperatura: -16° C Temperatura graniczna odpowiada temperaturze, w jakiej ubranie powinno być noszone z zachowaniem ostrożności, ponieważ jest uznawane na tym etapie jako nieodpowiednie dla 2/3 użytkowników (jest im zimno). Niemniej jednak, w tej samej temperaturze ubranie jest odbierane jako bardzo dobrze dostosowane przez 1/3 użytkowników: nie jest im zimno ani ciepło (neutralny odbiór). Można to wytłumaczyć mniejszą wrażliwością na zimno, lepszym zarządzaniem zimnem lub większą intensywnością aktywności.
Jaka jest zaleta kurtki z pierzem? Puch i pierze - uznane jako nieodzowny element izolacji - zapewniają niezwykłą relację ciepła do wagi. Bardzo ściśliwe, lekkie i ciepłe wypełnienie z puchu i pierza pozwala na otrzymanie bardzo dobrej izolacji przy zachowaniu lekkości.
Jak mogę ochronić przed zimnem ręce i głowę? Wykończenie mankietów (rzep z regulacją) zapewnia lepszą szczelność i zapobiega wpadaniu śniegu po upadku lub zimnego powietrza. Ponieważ zimno powoduje podrażnienia, Wed'ze opracowało ochronę brody z miękkiego polaru. Zabezpiecza ona twarz sportowca i zapobiega otarciom szyi i podbródka.
Jak uniknąć wpadającego śniegu podczas upadku? Pas przeciwśnieżny to system ochronny przy talii. Przypina się go zatrzaskami u dołu kurtki narciarskiej lub snowboardowej. Zapobiega on wpadaniu śniegu lub zimnego powietrza podczas jazdy na śniegu oraz w trakcie upadku.
Gdzie mogę włożyć karnet na wyciąg? Już nie musisz wyjmować karnetu! Twoja kurtka posiada na rękawie specjalną kieszeń na karnet zapewniającą Ci szybki dostęp do wyciągów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
12 klientów Decathlon przetestowało produkt w Tignes podczas końcowej fazy opracowywania naszego produktu. Chcesz być częścią naszej grupy testerów? Skontaktuj się z nami na wedze.com!
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu). Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON