WED'ZE

Ciepło i miękkość puchu

Kurtka puchowa narciarska SLIDE 500 WARM damska

Przeznaczenie: do regularnej jazdy, dla narciarki i snowboardzistki, która poszukuje ciepłej i miękkiej kurtki puchowej. Ciepło i miękkość puchu.

Kolor : BIAŁY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371041
INFORMACJE TECHNICZNE
Zalecana temperatura: -3°C Zalecana temperatura oznacza doskonale dostosowaną temperaturę według 75% narciarzy i snowboardzistów. 25% osób uważa, iż odczuwa lekkie zimno, ale nie stanowi to dla nich przeszkody podczas jazdy na śniegu i nie uważa produktu jako nieodpowiedniego do użytku.
Temperatura graniczna: -15°C Temperatura graniczna odpowiada temperaturze, w jakiej ubranie powinno być noszone z zachowaniem ostrożności. Jest ono uznawane na tym etapie jako nieodpowiednie dla 2/3 użytkowników (jest im zimno). Niemniej jednak, w tej samej temperaturze ubranie jest odbierane jako bardzo dobrze dostosowane przez 1/3 użytkowników: nie jest im zimno ani ciepło (neutralny odbiór). Można to wytłumaczyć mniejszą wrażliwością na zimno, lepszym zarządzaniem zimnem lub większą intensywnością aktywności.
Jaka jest zaleta kurtki z pierzem? Puch i pierze - uznane jako nieodzowny element izolacji - zapewniają niezwykłą relację ciepła do wagi. Bardzo ściśliwe, lekkie i ciepłe wypełnienie z puchu i pierza pozwala na otrzymanie bardzo dobrej izolacji przy zachowaniu lekkości.
Jak uniknąć wpadającego śniegu podczas przewrotki? Pas przeciwśnieżny to system ochronny przy talii. Przypina się go zatrzaskami u dołu kurtki narciarskiej lub snowboardowej. Zapobiega on wpadaniu śniegu lub zimnego powietrza podczas jazdy na śniegu oraz w trakcie upadku.
Gdzie mogę włożyć karnet na wyciąg? Już nie musisz wyjmować karnetu. Twoja kurtka posiada specjalną kieszeń na karnet zapewniającą Ci szybki dostęp do wyciągów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
12 klientów Decathlon, którzy przetestowali produkt w Tignes podczas końcowej fazy opracowywania naszego produktu. Chcesz być częścią naszej grupy testerów? Skontaktuj się z nami na wedze.com!
Test Produktu Materiały poddajemy testom laboratoryjnym: materiały, suwaki, sznurki, systemy regulacji... Końcowy produkt jest testowany przez zespół zewnętrznych testerów w 100% sprawdzających nasze produkty w rzeczywistych warunkach.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON