KALENJI

Wodoodporna i lekka (10.000 w skali Schmerbera)

Kurtka RAIN męska

Przeznaczenie: dla mężczyzn biorących udział w biegach terenowych, na treningi i zawody w deszczowe dni. Ta opracowana z myślą o biegach terenowych kurtka jest w 100% wodoodporna dzięki odpowiedniemu materiałowi i uszczelnionym szwom. Można schować ją do plecaka. Spełnia wymogi najważniejszych biegów.

Kolor : CIEMNONIEBIESKI

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8324528
INFORMACJE TECHNICZNE
Wodoodporność Kurtka jest w 100% wodoszczelna (10000 schmerbers) dzięki materiałowi (membrana Novadry) i uszczelnionym szwom. Kurtka posiada także system ściągania dołu kurtki, by zmniejszyć ilość wpadającego zimnego powietrza, a przez to zwiększyć Twój komfort.
Oddychalność Ubranie jest oddychające (RET < 6) dzięki membranie.
Łatwość przechowywania Kurtka zapewnia większy komfort dzięki 2 kieszeniom. Jedna jest opracowana z myślą o przechowywaniu smartofna (typ I phone) lub kluczy - noszenie tych przedmiotów nie przeszkadza w trakcie treningu.
Widoczność Mocne odblaski z przodu i z tyłu
Kaptur Kurtka posiada kaptur chowany w kołnierz i przytrzymywany na rzep. Po rozłożeniu kaptur można regulować. Kaptur dopasowuje się do ruchów głowy - koniec z sytuacją, kiedy sama głowa przesuwa się wewnątrz kaptura. Półsztywny daszek zapobiega spływaniu wody na czoło podczas dużego deszczu.
Ściąganie kaptura jest jednopunktowe. Wykonuje się je jednym gestem - pociągnięciem gumki z tyłu kaptura.
Kołnierz Kurtka posiada szeroki kołnierz chroniący szyję ale także izolujący biegacza podczas długich treningów w naturze lub biegów podczas brzydkiej pogody.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE ma pomóc konsumentowi łatwo wyłonić produkty o najlepszych parametrach, jeśli chodzi o ochronę środowiska, i porównać je do innych produktów z tej samej kategorii (koszulki, spodnie, plecaki itp.).
Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.
Więcej informacji znajduje się na filmie: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ta kurtka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili ochronę przed deszczem i wiatrem podczas biegów terenowych w wietrzne i deszczowe dni.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON