QUECHUA

Idealna kurtka przejściowa!

Turystyka_5,49 Turystyka, trekking - Kurtka Softshell maluchy QUECHUA - Odzież
Turystyka_5,49

Kurtka turystyczna softshell dla maluchów QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do ochrony maluchów przed wiatrem i lekkim deszczem, zapewnia ciepło podczas wędrówek i aktywności na świeżym powietrzu. Kurtka Softshell Quincha jest wiatroszczelna, lekka, ciepła i hydrofobowa! Dodatkowo zastosowano w niej ekologiczne rozwiązania.

Kolor : Malinowy

Rozmiar
Ocen użytkowników
Decathlon
do 84.99 -%

od

84.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
84.99 %
84.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8332661
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ciepło Drapana podszewka zapewnia komfort i ciepło.
Ochrona przed wiatrem Tkanina softshell chroni przed utratą ciepła.
Hydrofobowość Woda spływa po materiale.
Eko-koncept 87 % poliester z recyklingu.
Wytrzymałość Materiał wytrzymały na przetarcia i rozdarcia oraz na wielokrotne pranie.
INFORMACJE TECHNICZNE
Hydrofobowość Hydrofobowa powłoka zapobiega wsiąkaniu wody ma materiał. Woda spływa po materiale. Ubranie jest więc lekkie, oddychające i ciepłe.
Hydrofobowość może zostać odnowiona. Do tego celu należy użyć produktu w sprayu, a nie dodatków do proszku prania, które mogą pogorszyć oddychalność produktu.
Wiatroszczelność Zarówno w czasie zajęć na świeżym powietrzu, jak i w chwilach odpoczynku bardzo ważna jest ochrona przed wiatrem, gdyż obniża on znacznie temperaturę ciała.Wiatr wpływa na temperaturę odczuwalną, która przy temperaturze powietrza 5°C i sile wiatru 30 km/godz. wyniesie 0°C, natomiast w przypadku temperatury powietrza 0°C i prędkości wiatru 30 km/godz. spadnie do -6°C. Materiały stosowane w naszych produktach pozwalają wyeliminować wpływ wiatru na temperaturę odczuwalną.
Testy W materiałach przeznaczonych dla dzieci dokładnie sprawdza się trwałość używanych barwników, aby zapobiec ich przedostaniu się do organizmu w kontakcie ze śliną dziecka. W materiałach przeznaczonych dla dzieci: dokładnie sprawdza się trwałość używanych barwników, aby zapobiec ich przedostaniu się do organizmu w kontakcie ze śliną dziecka.
SKŁAD / PORADY
Skład Materiał główny: 87% poliester z recyklingu, 13% poliuretan.Podszewka główna: Podszewka: 100% poliester.
Zalecenia dot. konserwacji Prać w pralce w programie standardowym do 40°C, na lewej stronie. Suszenie na powietrzu lub w suszarce. Prasować po lewej stronie
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Chcąc zagwarantować maksymalną jakość naszych produktów, poddajemy je serii wymagających testów w laboratoriach. Sprawdzamy tam: wytrzymałość na przetarcia, rdzewienie itp. Poddajemy testom również produkty gotowe: sprawdzamy pod prysznicem nieprzemakalność namiotów, wytrzymałość plecaków podczas "jerk testu" itd. W terenie sprawdzamy np. komfort kołdry, powierzchnię mieszkalną namiotu czy amortyzację butów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON