QUECHUA

Ciepła, lekka i oddychająca kurtka

Kurtka syntetyczna Top Light damska

Przeznaczenie: do ochrony przed zimnem podczas wędrówek po górach. Testowana w temp. od -5°C do -10°C, aby zapewnić optymalny komfort. Potrzebujesz ciepłej, lekkiej oddychającej kurtki zimowej? Kurtka ta z cienkim technicznym wypełnieniem watolinowym zapewnia skuteczną izolację termiczną.

Kolor : Ciemny morski

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8369862
INFORMACJE TECHNICZNE
Zalety syntetycznego wypełnienia z watoliny Wypełnienie z watoliny jest interesującą alternatywą dla wypełnienia z pierza:
- watolina posiada dobre właściwości termiczne, nawet po zmoczeniu
- zapewnia niewielką oddychalność i jest zalecana przy dynamicznych zajęciach (pierze jest zalecane przy zajęciach statycznych).- łatwo się czyści: można prać w pralce w 30°C, można suszyć w suszarce
W przypadku deszczu Materiał produktu jest hydrofobowy. Woda spływa po tkaninie, co opóźnia jej wnikanie do środka. W tym czasie możesz schować się przed deszczem. Ale produkt puchowy nie jest nieprzemakalny. W przypadku dłuższego przebywania na deszczu, radzimy na produkt puchowy (kurtkę czy kamizelkę) założyć kurtkę wodoodporną bądź nieprzemakalną.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie nasze kurtki puchowe były testowane na termicznym manekinie przy wietrze wiejącym z prędkością 5km/godz. z symulacją poruszania się z umiarkowanym wysiłkiem. Daje to możliwość dokonania najlepszego wyboru, porównując poziom izolacji termicznej w skali od 1 do 5 gwiazdek.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON