WED'ZE

CIEPŁA, ODDYCHAJĄCA I ROZCIĄGLIWA

Odziez narty snowboard jr Odziez narty snowboard jr - KURTKA WEWNĘTRZNA MID STRETCH WED'ZE - Narty, Snowboard
  • Odziez narty snowboard jr Odziez narty snowboard jr - KURTKA WEWNĘTRZNA MID STRETCH WED'ZE - Narty, Snowboard
Odziez narty snowboard jr

Kurtka wewnętrzna narciarska MID STRETCH dla dzieci WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty poszukującego ciepłej, oddychającej, technicznej i rozciągliwej kurtki z kapturem. Ubranie doskonale dopasowuje się do wykonywanych ruchów. Jej zaletami są ciepło i odprowadzanie wilgoci.Kaptur jest dostosowany do noszenia kasku.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 129zł99 - %

od 129zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8344935
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Skład Podczas wysiłku w trakcie jazdy na nartach możesz się spocić. Oddychający materiał umożliwia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz zapewniając tym samym suchą skórę.

Ciepły i syntetyczny materiał z wytrzymałych i miękkich włókien jest łatwy w utrzymaniu i posiada bardzo dobrą pamięć termiczną (nie gniecie się ani nie marszczy).
Dzięki drapanemu materiałowi zwiększa się objętość ubrania, co pozwala w większym stopniu utrzymać ciepło.
WYTRZYMAŁOŚĆ Wiemy, ile zużywamy energii podczas każdego wypadu na stok... Dlatego wyjątkowo ważny jest dla nas odpowiedni wybór elementów, z których wykonujemy nasze produkty. Wytrzymałość materiałów oraz ich połączeń została sprawdzona podczas wielodniowych testów, które okazały się bardzo pouczające!
Zalecenia dotyczące użytkowania Podczas jazdy na nartach ważne jest odpowiednie ubranie.
Zalecamy stosowanie zasady 3 warstw, co pozwoli Ci zachować suchą i ciepłą skórę. Ta zasada jest prosta: należy zakładać 3 warstwy ubrań (każda z nich ma specjalną funkcję). Bielizna oraz kurtka wewnętrzna odprowadzają wilgoć oraz utrzymują ciepło. Kurtka narciarska chroni przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wszystkie te warstwy muszą być oddychające, by odprowadzać wilgoć.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze ® są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w takich warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach (w padającym śniegu, w zimnie, w puchu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW