DOMYOS

Legginsy 7/8 z nadrukiem dostosowane do fitnessu!

Legginsy 7/8 ENERGY+ fitness

Przeznaczenie: do zajęć fitness o umiarkowanej intensywności. Dopasowany krój do łydki. Miękki i rozciągliwy materiał ułatwia wykonywanie ruchów. Ubranie posiada nowoczesny design, rozciągliwy pasek i wykończenie przy kolanach i w dole nogawek.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8365979
INFORMACJE TECHNICZNE
Legginsy 7/8 o kroju dostosowanym do zajęć fitness! Wybierz długość spodni na zajęcia fitness!
Spodenki, rybaczki, legginsy 7/8 (do łydki) lub długie legginsy zakrywające całą nogę.

Nogawka legginsów 7/8 dosięga do połowy łydki.

Ubranie posiada nowoczesny, rozciągliwy pasek.
Ładne wykończenie na wysokości kolan podkreśla wyjątkowy krój ubrania. Legginsy posiadają też przewiewną siateczkę (tył).
Koncepcja produktów tekstylnych fitness dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON