DOMYOS

Pasek zapewnia efekt płaskiego brzucha

Legginsy 7/8 SHAPE+ fitness

Przeznaczenie: do fitnessu (zajęcia ujędrniające i wzmacniające mięśnie) o małej lub dużej intensywności. Legginsy 7/8 zostały zaprojektowane tak, by dzięki ich paskowi z efektem płaskiego brzucha, wyszczuplały Twoją sylwetkę. Maksymalny komfort podczas zajęć fitness.

Kolor : FIOLETOWY / CZARNY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366336
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolekcja Feel Beautiful Kolekcja Feel Beautiful została opracowana z myślą o tym, by kobiety czuły się pięknie w stroju sportowym. Podkreślona i uwydatniona sylwetka zachęca do uprawiania fitnessu. Modele ubrań są testowane w użyciu, dzięki czemu możemy projektować ubrania, które jak najlepiej odpowiadają na oczekiwania naszych klientek.
Pas z efektem płaskiego brzucha Szeroki pasek kształtuje Twoją talię dzięki połączeniu 2 ujędrniających materiałów. Opina Twój brzuch - możesz cieszyć się optycznym wyszczupleniem.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON