DOMYOS

Ładnie ukształtowane uda

Legginsy 7/8 SHAPE fitness

Przeznaczenie: do fitnessu (zajęcia ujędrniające i wzmacniające mięśnie) o małej lub dużej intensywności. Te kształtujące ciało legginsy 7/8 zostały wykonane z technicznych materiałów o różnej gęstości, czego celem miało być wygładzenie sylwetki, a w szczególności zniwelowanie "bryczesów".

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366345
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolekcja Feel Beautiful Kolekcja Feel Beautiful została opracowana z myślą o tym, by kobiety czuły się pięknie w stroju sportowym. Podkreślona i uwydatniona sylwetka zachęca do uprawiania fitnessu. Modele ubrań są testowane w użyciu, dzięki czemu możemy projektować ubrania, które jak najlepiej odpowiadają na oczekiwania naszych klientek.
Pas z efektem płaskiego brzucha Szeroki pasek kształtuje Twoją talię dzięki połączeniu 2 ujędrniających materiałów. Opina Twój brzuch - możesz cieszyć się optycznym wyszczupleniem.
Techniczna wstawka z efektem kształtującym sylwetkę Materiał z boków pośladków to "laminowany" materiał łączący 2 materiały o wysokiej gęstości. Zapewnia on "wygładzenie" krągłości na udach.
Kobiecy styl Wycięcia wyszczuplają sylwetkę; zmysłowe prześwitujące wstawki w dole nogawek.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON