DOMYOS koniec serii mobile

Jak druga skóra...

Yoga_68 Yoga_68 - Legginsy 7/8 Yoga+ do jogi DOMYOS - Fitness
Yoga_68

Legginsy do jogi 7/8 Yoga+ damskie DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do dynamicznej jogi: ashtanga yoga, power yoga, hot yoga... Bezszwowe i oddychające legginsy o długości 7/8 - jak druga skóra. Dyskretne i wyszukane motywy czakry.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 79zł99 -56 %

od 34zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 11/06/2016 do

** Od 01/07/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 01/07/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 11/06/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8326067
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Koncepcja produktów do jogi Domyos Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań od Domyos została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dla kogo odpowiednia jest dynamiczna joga (Ashtanga , Hot Yoga ...)? Dynamiczna joga jest odpowiednia dla osób uprawiających już inną dyscyplinę sportową, która wymaga dużego skupienia, giętkości, wytrwałości i wytrzymałości... Joga jest niezwykle korzystnym uzupełnieniem innej aktywności fizycznej, dlatego coraz częściej można spotkać wyczynowych sportowców, którzy zaczynają trenować jogę, by zwiększyć swoje osiągi.
Gama YOGA+: Jak druga skóra Gama YOGA+ została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody ruchu podczas zajęć dynamicznej jogi. Ubrania - jak druga skóra - dopasowują się do każdego ruchu i są idealne podczas wykonywania odwróconych pozycji.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON