KALENJI

Podłącz się i biegaj - dzięki kieszeni na smartfon

Legginsy krótkie Elio

Przeznaczenie: do biegania w ciepłe dni. Podłącz się i biegaj - dzięki kieszeni na smartfon. Te krótkie legginsy są bardzo wygodne dzięki technologii Equarea, która zapewnia odpowiednie odprowadzanie wilgoci.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8350903
INFORMACJE TECHNICZNE
KIESZENIE Posiadają zasuwaną kieszeń na smartfon (maksymalne wymiary 76 mm x 155 mm). Wykonana jest ona z nieprzemakalnego materiału, który chroni smartfon przed wilgocią produkowaną przez ciało.
Co więcej posiadają od wewnętrznej strony paska kieszeń umożliwiającą bezpieczne przenoszenie klucza od domu czy samochodu.
Odprowadzanie potu Te krótkie legginsy wykonane są w oparciu o technologię Equarea, dzięki której skóra pozostaje sucha przez cały trening. Wilgoć jest wchłaniana, ubranie szybko schnie.
Widoczność Ubranie posiada elementy odblaskowe z przodu i z tyłu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Te spodenki były testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili komfort w czasie treningu w ciepłe dni. Płaskie szwy chronią przed podrażnieniami i otarciami. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON