DOMYOS

Zestaw 2 par legginsów dla maluchów!

Kod produktu : 8380307

Legginsy x2 Gym

Przeznaczenie: do ćwiczeń gimnastycznych. Zestaw 2 par legginsów: z nadrukiem + jednokolorowe. Przewaga bawełny dla większej miękkości. Rozciągliwy materiał zapewnia swobodę ruchów. Lekkie i elastyczne, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
Czym jest gimnastyka dla niemowląt?

Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, tunele, walce, itp.). Mogą one swobodnie po nich się chodzić, biegać, skakać wspinać się, turlać przy utrzymaniu równowagi.

Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?

Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.

Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?

Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.

2 pary legginsów do gimnastyki

Ten zestaw składa się z 2 par legginsów (gładkich i z nadrukiem).
W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać w naszej gamie spodenki lub legginsy.
Te modele dostępne są w wersji jednokolorowej oraz nakrapianej.

Te produkty zostały wykonane z bawełny z dodatkiem elastanu, który zwiększa swobodę ruchów podczas gimnastyki lub innej aktywności sportowej.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON