CRESSI SUB SPA

Wyjątkowy, niepowtarzalny komfort

Maska Big Eyes Evolution

Przeznaczenie: do nurkowania. Maska nurkowa Big Eyes Evolution Cressi zapewnia dobrą jakość widzenia dzięki dwóm szybom odpornym na zadrapania i dużemu polu widzenia.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8132123
INFORMACJE TECHNICZNE
Kołnierz Miękka część maski, pozostająca w kontakcie z twarzą.
Silikon Crystal HighSeal Silikon jest niezwykle miękkim, hipoalergicznym materiałem. Kołnierz z silikonu dostosowuje się do kształtu twarzy, co sprzyja szczelności maski. Silikon Crystal jest bardziej trwały i nie żółknie z czasem. Dzięki specjalnej formule chemicznej znacznie ogranicza tworzenie się pary na szybach.
Szyba ze szkła hartowanego Szkło hartowane jest 2 do 5 razy bardziej wytrzymałe od zwykłego. W razie stłuczenia rozpada się na drobne kawałki, co pozwala uniknąć poważniejszego wypadku.
Szkła korekcyjne Maska Big Eyes Evolution przeznaczona jest do montażu szkieł korekcyjnych. Wystarczy mały śrubokręt i kilka sekund, aby zamocować szkła korekcyjne przepisane przez okulistę. Na dzień dzisiejszy te ostatnie nie są dostępne w sklepach DECATHLON. Nie wahaj się zwrócić bezpośrednio do marki Cressi.
Klamry mikrometryczne. Klamry mikrometryczne z ząbkowanymi paskami z każdej strony maski pozwalają na łatwą i precyzyjną regulację, nawet w rękawiczkach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON