SUBEA 11324

Do patrzenia i oddychania pod wodą jak na lądzie!

Maski i fajki do nurkowania Nurkowanie - Maska Easybreath TRIBORD - Snorkeling
Maski i fajki do nurkowania

Maska powierzchniowa do snorkelingu Easybreath TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do uprawiania snorkelingu na powierzchni (od 10 lat). Z panoramicznym polem widzenia i możliwością oddychania przez nos odkrywanie podwodnego świata staje się jeszcze bardziej przystępne w masce do snorkelingu Easybreath.

Kolor : Turkusowa zieleń

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 129zł99 - %

od 129zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 27/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8304667
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwość oddychania Maska pełnotwarzowa zapewniająca naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.
Ograniczenie parowania Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.
Pole widzenia Panoramiczne pole widzenia 180°.
Łatwość zakładania / zdejmowania Elastyczny, regulowany, tekstylny pasek, który nie ciągnie włosów.
Szczelność Fajka z systemem "dry-top" ograniczającym wlewanie się wody do fajki od góry.
Odprowadzanie wody Zawór spustowy u dołu maski do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.
Dopasowanie 2 rozmiary z kołnierzem z silikonu, zapewniającym wygodę i szczelność.
INFORMACJE TECHNICZNE
Dlaczego w masce Easybreath nie można nurkować na wstrzymanym oddechu? Objętość powietrza zawarta w Easybreath® jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce, od 1 m głębokości nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna powodować duży dyskomfort. Podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach, a w masce Easybreath nie jest to możliwe ze względu na brak dostępu do nosa.
Dlaczego fajka w masce Easybreath nie jest dłuższa? W przeciwieństwie do tego, co można sobie wyobrazić, fajka maski Easybreath wychodzi ponad wodę wyżej niż tradycyjna fajka. Ta ostatnia wydaje się dłuższa, ponieważ wychodzi z ust, a nie z czubka głowy, jak w masce Easybreath. Aby zagwarantować komfort oddychania zgodny z obowiązującymi normami, nie możemy bardziej wydłużyć fajki.
Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać? Maska Easybreath dostępna jest w 2 rozmiarach, odpowiadających około 90% twarzy. Dla dzieci powyżej 10 lat, nastolatków i kobiet, wybrać należy rozmiar S/M, dla mężczyzn rozmiar M/L. Aby wybrać rozmiar w sklepie, przyłóż maskę do twarzy: Pomiędzy podbródkiem a dołem maski nie powinno być prześwitu. Więcej szczegółów na: http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreathr
Dlaczego zmniejszyliśmy dostępność z 4 rozmiarów do 2 rozmiarów? Rozmiary S/M i M/L obejmują 90% rozmiarów twarzy osób powyżej 10 lat. Dlatego podjęliśmy decyzję o wycofaniu rozmiarów XS oraz L/XL. Ta optymalizacja pozwoli nam obniżyć cenę maski Easybreath.
Czy można korzystać z maski Easybreath mając zarost na brodzie? Obecność zarostu na brodzie może być przyczyną przemakania maski. Posiadaczom brody zalecamy jej zgolenie przed założeniem maski Easybreath, ponieważ z zarostem szczelność pomiędzy silikonowym kołnierzem a skórą nie jest zapewniona.
Jak działa wyjątkowa technologia Anty-fog? Działa ona optymalnie w wodzie od 18°C i opiera się na zasadzie, że wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust. Bogate w wilgoć wydychane powietrze odprowadzane jest przez boczne łączniki silikonowe, a następnie plastikowe, które prowadzą powietrze do fajki. Dzięki temu powietrze stale jest wymieniane. Zasada jest ta sama, co w przypadku przedniej szyby w samochodzie.
Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody? Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno.Fajka wyposażona jest w pływak, który, podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki, aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl, aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.
Na co muszę uważać używając maskę Easybreath? Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski Easybreath z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.
Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath? TAK, przedłuż trwałość maski Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są także dostępne przez internet, na stronie: http://spi-atelier.decathlon.fr/fr/atelier/produit/1885088.
Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8342901, biała zatyczka - 8363395.
Zobacz najczęściej zadawane pytania Zobacz FAQ na temat maski do snorkelingu Easybreath® na stronie http://www.tribord.tm.fr/conseils/masque-snorkeling-easybreath-questions-les-plus-frequentes-faq
Czym jest marka SUBEA? Tribord Nurkowanie zmienia się w SUBEA, markę Decathlonu dedykowaną sportom nurkowym (snorkeling, nurkowanie z butlami, łowiectwo podwodne i freediving). Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione.
Dlaczego SUBEA? Ponieważ: "SUBaquatic Experiences are Amazing"!
Więcej informacji na stronie: www.subea.com
SKŁAD / PORADY
Skład
Skirt (for mask)
100.00% Silikon
Frame (for mask)
100.00% Polipropylen (PP)
Lens (for mask)
100.00% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS)
Tube (for snorkel)
100.00% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS)
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu wypłukać w czystej wodzie.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.
Ograniczenia w użytkowaniu Nieodpowiednia <10 lat, do apnei oraz intensywnego pływania.
dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...