DOMYOS

Mały i praktyczny, do ujędrniania nóg!

Mini Stepper essential

Przeznaczenie: do rekreacyjnego treningu cardio oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Idealny do utrzymania formy i utraty wagi. Mały i praktyczny, do ujędrniania nóg!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8349188
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są korzyści mini steppera ESSENTIAL? Pozwala stracić na wadze, usprawnić działanie układu sercowo-naczyniowego, ale także ujędrnić dolne partie ciała (pośladki, uda, łydki…). Jego nieduża wielkość okazuje się bardzo praktyczna podczas trenowania w domu!
Trening: w jaki sposób i przez ile czasu? Mini steppery od Domyos są przeznaczone do rekreacyjnego użytku, czyli na treningi trwające od 25 do 30 minut, 2 - 3 razy w tygodniu. Każdy trening należy rozpocząć od 3 - 5 minutowej rozgrzewki (a nawet dłużej, jeśli dopiero rozpoczynasz aktywność sportową). Jeśli zbyt szybko przejdziesz do właściwego treningu, to ryzykujesz kontuzję oraz utratę energii. Pod koniec treningu przejdź do fazy regeneracji i się porozciągaj.
Dla większej wydajności... Możesz także ćwiczyć talię oraz mięśnie brzucha przez rotowanie bioder przy każdym wznoszeniu nóg.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON