INESIS koniec serii mobile

Golf poza polem golfowym to ygolf!

Golf_30 Golf_30 - Multiplay Target do ygolfa INESIS - Golf
  • Golf_30 Golf_30 - Multiplay Target do ygolfa INESIS - Golf
  • Golf_30 Golf_30 - Multiplay Target do ygolfa INESIS - Golf
Golf_30

Tarcza do ygolfa Multiplay Target INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry w ygolfa poza polem golfowym. Graj bez ograniczeń. Golf poza polem golfowym to ygolf!
Ocen użytkowników
Decathlon
do 139.99 -79%

od

29.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 14/07/2016 do

* Cena od 14/07/2016 i do wyczerpania zapasów!
139.99 %
139.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8322867
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwe użytkowanie Tarczę można łatwo rozłożyć, złożyć i przymocować do podłoża.
Wszechstronność Grać można zarówno w budynku, jak i na dworze.
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu "Przyjemna, kolorowa i praktyczna! Tworząc tę grę chcieliśmy wymyślić nowy sposób gry w golfa - wesoły i pełen barw! Można grać w budynku lub na dworze, a trening jest dziecinnie prosty."
Jak grać w ygolfa? Nic prostszego: wymyśl własne zasady gry! W grupie lub samodzielnie - rzuć Flying Target i zacznij grę! Kto trafi pierwszy - wygrywa. Wystarczy tylko trafić piłką w tarczę lub, co trudniejsze, w okrąg: sam określasz swój poziom gry. Możliwości są niezliczone: konkurs odległości (w bezpiecznym miejscu), gra na niewielkie odległości w mieście, celowanie do tarczy. Uruchom wyobraźnię!
Anywhere / Wszędzie W centrum miasta, na plaży, w ogrodzie, w biurze, na dworcu, w parku, na asfalcie, na trawie, na piasku lub na śniegu - żadnych ograniczeń! To Ty decydujesz!
Anyone / Dla każdego Z rodziną, z przyjaciółmi, z kolegami z pracy lub sąsiadami, w każdym z nas drzemie ygolfista! Rzuć więc innym wyzwanie!
Anytime / W każdym momencie Na śniadanie, by obudzić się w dobrym humorze, przed lub po zebraniu, by się odprężyć, na wakacjach, by zadecydować, kto zmyje naczynia wieczorem, po wyjściu ze szkoły, by przymierzyć się do swojego pierwszego swingu, po niedzielnym obiedzie, by zacząć grę w golfa...
Proces tworzenia produktów Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy sprzęt graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom Klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą podczas gry.
SKŁAD / PORADY
Ograniczenia w użytkowaniu Nie musisz grać na greenie! Zagraj gdziekolwiek!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom ygolfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów na temat tarczy. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON