TECNIFIBRE

Mocne uderzenie i rotacja piłki

Tenis_8 Sporty Rakietowe - Naciąg BLACK CODE 1,24 200M TECNIFIBRE - Tenis
  • Tenis_8 Sporty Rakietowe - Naciąg BLACK CODE 1,24 200M TECNIFIBRE - Tenis
  • Tenis_8 Sporty Rakietowe - Naciąg BLACK CODE 1,24 200M TECNIFIBRE - Tenis
Tenis_8

NACIĄG TENISOWY JEDNOWŁÓKNISTY BLACK CODE 1,24 mm CZARNY 200 M TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
Przeznaczenie: dla doświadczonego gracza, który zrywa naciąg poniżej 10 godz. gry i który potrzebuje trwałego naciągu umożliwiającego rotacje. Ten jednowłóknisty naciąg Tecnifibre Black Code o pięciokątnym przekroju zapewnia nadawanie rotacji i precyzję.
Decathlon
do 399.99 -%

od

399.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
399.99 %
399.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8340323
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wytrzymałość Bardzo dobra. Naciągi z poliestru zaleca się osobom b. często zrywającym naciąg.
Nadawanie rotacji Bardzo dobre (pięciokątny przekrój).
Moc Thermocore Technology zapewnia wysoką elastyczność poliestrowego naciągu.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Struktura
Monofilament kwadratowy.
Struna
1,24 mm
Długość
200 m
Kolor
czarny
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak mocno naciągnąć rakietę? Umiarkowane napięcie (od 18 kg do 23 kg) zapewnia więcej komfortu, lepsze nadawanie rotacji i większą moc. Oferuje natomiast mniejszą kontrolę i precyzję.
Mocne napięcie (> 23 kg) zapewnia większą precyzję i kontrolę. Uwaga natomiast na ryzyko zw. z urazami ścięgien i łokciem tenisisty. Dodatkowo taki naciąg zmniejsza moc uderzenia i łatwość nadawania rotacji.
Naciąg jednowłóknisty? W przypadku naciągów jednowłóknistych, Decathlon poleca napięcie między 19 kg a 22 kg. Bardzo odradzamy naciągi jednowłókniste do rakiet dla dzieci poniżej 15 roku życia, ponieważ mogą powodować urazy. Są to naciągi zarezerwowane dla graczy zrywających struny poniżej 10 godzin gry, ponieważ bardzo szybko tracą naprężenie.
Naciąg wielowłóknisty? W przypadku naciągu wielowłóknistego, Decathlon zaleca maksymalne naprężenie do 25 kg! Taki naciąg polecany jest dla osobom cierpiącym na urazy ręki, młodym graczom lub osobom rzadko zrywającym struny. Naciągi wielowłókniste bardzo dobrze utrzymują naprężenie.
Kiedy należy wymienić naciąg? Osiągi Twojej rakiety zależą w 50% od ramy i w 50% od naciągu! Zadbaj zatem o to, aby mieć naciąg najlepiej przystosowany do Twojego stylu gry.
Gracze, którzy często zrywają naciąg: zmienia się go, gdy pęknie.
W przypadku graczy, którzy nigdy nie zrywają naciągu lub rzadko, Decathlon radzi zmieniać naciąg proporcjonalnie do częstotliwości gry w tygodniu. Przykład: Gram raz w tygodniu, więc raz w roku zmieniam naciąg. Gram 3 razy w tygodniu, więc 3 razy w roku zmieniam naciąg.
Porady Decathlonu Elastycznego naciągu nie należy zbyt mocno naciągać, bo negatywnie przełoży się to na jego osiągi. Mniej napięte struny umożliwiają odprężoną i bezsiłową grę, a zatem większą moc uderzenia. Naciąg zużywa się, nawet jeśli nie następuje zerwanie. Z czasem traci elastyczność i zapewnia mniejsze czucie. Na czucie ma również wpływ sama struna (jej średnica). Im jest cieńsza, tym większe możliwości rotacji i lepsza kontrola. Im grubsza, tym większa trwałość, ale większe ryzyko urazów.
SKŁAD / PORADY
Skład Poliester
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w temperaturze otoczenia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Made in France.
Gwarancja 1 rok
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...