TECNIFIBRE koniec serii mobile

Trwałość i komfort gry!

Tenis_8 Sporty Rakietowe - NACIĄG DURAMIX 1,35 mm 200 m TECNIFIBRE - Tenis
  • Tenis_8 Sporty Rakietowe - NACIĄG DURAMIX 1,35 mm 200 m TECNIFIBRE - Tenis
Tenis_8

Naciąg tenisowy wielowłóknisty poliestrowy Duramix 1,35 mm 200 m TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
Przeznaczenie: dla bardzo doświadczonego gracza, który zrywa naciąg po 10 do 20 godz. gry; zapewnia wygodę, utrzymywanie naprężenia i trwałość. Naciąg wielowłóknisty Tecnifibre Duramix 1,35 zapewnia wytrzymałość dzięki poliestrowi oraz kontrolę mocy dzięki technologii poliuretanowej PUHDinside.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 889.99 -31%

od

609.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 11/01/2014 do

* Cena od 11/01/2014 i do wyczerpania zapasów!
889.99 %
889.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8197552
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wytrzymałość na ścieranie Bardzo dobra dzięki strunie 1,35 mm. Dodatek poliestru zwiększa sztywność.
Nadawanie rotacji Dobre czucie i możliwość nadawania piłce rotacji.
Moc PUHDInside (nasączenie struny poliuretanem) = kontrola mocy uderzenia.
INFORMACJE TECHNICZNE
Skład Naciąg ten składa się w 50% z poliestrowych mikrowłókien, co zapewnia maksymalny spin oraz w 50% z mikrowłókien poliamidowych dla maksimum komfortu.
Jak mocno naciągnąć rakietę? Umiarkowane napięcie (od 18 do 23 kg) zapewnia więcej komfortu, lepsze nadawanie rotacji i większą moc. Oferuje natomiast mniejszą kontrolę i precyzję.
Mocne napięcie (> 23 kg) zapewnia większą precyzję i kontrolę. Uwaga natomiast na ryzyko zw. z urazami ścięgien i łokci tenisisty. Dodatkowo taki naciąg zmniejsza moc uderzenia i łatwość nadawania rotacji.
Naciąg jednowłóknisty? W przypadku naciągów jednowłóknistych, Decathlon poleca napięcie między 19 a 22 kg. Bardzo odradzamy naciągi jednowłókniste do rakiet dla dzieci poniżej 15 roku życia, ponieważ mogą powodować urazy. Są to naciągi zarezerwowane dla graczy zrywających struny poniżej 10 godzin gry, ponieważ bardzo szybko tracą naprężenie.
Naciąg wielowłóknisty? W przypadku naciągu wielowłóknistego, Decathlon zaleca naprężenie maksymalnie do 25 kg! Taki naciąg polecany jest dla osób podatnych na urazy ręki, młodych graczy lub osób rzadko zrywających struny. Naciągi wielowłókniste bardzo dobrze utrzymują naprężenie.
Kiedy należy wymienić naciąg? Osiągi Twojej rakiety zależą w 50% od ramy i w 50% od naciągu! Zadbaj zatem o to, aby mieć naciąg najlepiej przystosowany do Twojego stylu gry.
Gracze, którzy często zrywają naciąg zmieniają go gdy pęknie.
W przypadku graczy, którzy nigdy nie zrywają naciągu lub rzadko, Decathlon radzi zmieniać naciąg proprorcjonalnie do częstotliwości gry w tygodniu. Przykład: Gram raz w tygodniu, więc zmieniam naciąg raz w roku. Gram 3 razy w tygodniu, więc zmieniam naciąg 3 razy w roku.
Porady Decathlonu Elastycznego naciągu nie należy zbyt mocno naciągać, bo negatywnie przełoży się to na jego osiągi. Mniej napięte struny umożliwiają odprężoną i bezsiłową grę, a zatem większą moc uderzenia. Naciąg zużywa się, nawet jeśli nie następuje zerwanie. Z czasem traci elastyczność i swoje początkowe właściwości. Na czucie ma również wpływ sama struna (lub jej średnica). Im jest cieńsza, tym większe możliwości rotacji i większa moc. Im grubsza, tym większa trwałość, ale też większe ryzyko urazów!
SKŁAD / PORADY
Skład Poliuretan / poliester.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w temperaturze otoczenia.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 1 rok
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...