WED'ZE

Spersonalizuj kask tak, jak chcesz

NAKLEJKI NA KASK NARCIARSKI

Przeznaczenie: dla młodego narciarza lub snowboardzisty, który chce spersonalizować swój kask. Te zabawne naklejki pozwolą Ci stworzyć swój własny, niepowtarzalny kask. Jest to także praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu szybciej rozpoznasz swoje dziecko.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8375587
INFORMACJE TECHNICZNE
PRZYKLEJANIE NAKLEJEK Poszukując możliwości całkowitej personalizacji kasku Wed'ze opracowało naklejki czerpiące z wyobraźni dzieci oraz z aktualnych trendów wśród sportowców. W celu odpowiedniego wykorzystania naklejki, należy odkleić daną naklejkę i delikatnie umieścić ją na kasku, naciskając palcem na całą powierzchnię naklejki. Palcem przejdź po powierzchni naklejki.
ZGODNOŚĆ PRODUKTU Z NORMĄ Naklejki zostały przetestowane na kaskach z oferty WED'ZE. Te testy pozwoliły nam potwierdzić zgodność produktu z normami bezpieczeństwa.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON