ROSSIGNOL

Precyzyjny skręt carvingowy ROZMIAR 163 / 170

Narty PURSUIT 600 BASALT +AXM110 TPI

Przeznaczenie: Przeznaczony głównie na trasy przygotowane dla ambitnego amatora Wykorzystaj siłę i moc. Całkowicie nowa linia i nowy model PURSUIT 600BASALT. Dzięki budowie TORSION BOX doskonale trzymają na twardym, nawet zlodzonym stoku.. Drewniany rdzeń- większa wytrzymałość

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8358128
INFORMACJE TECHNICZNE
Power turn rocker

Wysoki camber na 90% długości narty zapewnia moc, doskonałe czucie śniegu i przyczepność na trasie. Pozostałe 10% to niski rocker na dziobie, który ułatwia inicjowanie skrętów i pozwala kontrolować narty w skręcie. Trasa - Precyzja - Przyczepność - Moc - Prędkość - Przyspieszenie.

Prop Tech Technology

Nowatorska konstrukcja PROP TECH to zwiększenie elastyczności poprzecznej dziobu, po to aby narty łatwiej wchodziły i płynnie prowadziły skręt, z zachowaniem kontroli oraz ciągłego i precyzyjnego kontaktu krawędź - śnieg.

Oversized sidecut

System Oversize to połączenie głębokiego taliowania nart carvingowych ze znaczną szerokością. Szerokie końcówki dają skuteczne trzymanie, dużą moc i precyzję. Dzięki znacznej szerokości nart zwiększa się kontrola i trzymanie na zakrętach. Oversize Sidecuts to skuteczne manewrowanie, ogromna moc i kontrola.

Wiązania

Wiązania Axium 110 składają się ze wzmocnionego przyczółka Dual Action II o wielokierunkowym starcie i pięcie Axium zapewniającej doskonały komfort użytkowania. Wiązania Axium 110 zapewniają osiągi, trzymanie i bezpieczeństwo. Są odpowiednie dla narciarza, który poszukuje niezawodnego i wydajnego produktu. Zakres regulacji ISO 3,5-11.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON