WED'ZE 11450

Najprostsze w ofercie narty all-mountain

Narty i snowboard_35 Sporty zimowe - Narty XLANDER 500 WED'ZE - Sprzęt narciarski
Narty i snowboard_35

Narty zjazdowe XLANDER 500 męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla początkującego i średnio zaawansowanego narciarza: 60% przygotowana trasa, 40% trasa - każdy rodzaj śniegu. Xlander 500 są zwrotne i bardzo lekkie. Ich kontrolowanie nie wymaga dużej energii. Zapewniają komfort podczas jazdy na trasie nawet przy zmiennym śniegu.
Rozmiar
Decathlon
do 799.99 -%

od

799.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
799.99 %
799.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8370045
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Zwrotność Rocker na piętce zmniejsza długość krawędzi ułatwiając poślizg.
Stabilność Szerokość (75mm) zapewnia stabilność podczas zmiany śniegu.
Przyczepność Tolerują błędy krawędzi, ale dodają pewności na twardym śniegu.
Sztywność Giętkie
Wyporność Szerokość 75 mm oraz autoride rocker dają lekkie wsparcie w puchu.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiar
156 cm, 166 cm, 176 cm,
Taliowanie
120/75/110 17m narta176cm
INFORMACJE TECHNICZNE
Konstrukcja Light Woodcore Tec: konstrukcja cap na rdzeniu z lekkiego drewna. Zapewnia ona lekkość pod butem i zwiększa zwrotność nart. Narty zachowują się jak amortyzator i zapewniają duży komfort, dzięki drewnu wydajnie wchłaniającemu nierówności podłoża i drgania.
Wiązania Wiązania marki Look, model Xpress 10. Din regulacja od 4 do 10. Regulowane od 261 do 381 mm.
Solidność Metalowe wykończenie dziobów i wzmocniony top sheet.
Przygotowanie: Nasmarowane i naostrzone narty - są gotowe do jazdy. Krawędź naostrzona pod kątem 89°.
Co to jest camber? Po położeniu nart na podłożu, punkty kontaktu nart ze śniegiem znajdują się blisko dziobu i piętki, a środkowa część nart (pod wiązaniami) lekko się unosi (to camber). Im dłuższy i wyższy camber, tym narty są bardziej przyczepne i zwrotne. Niższy camber oznacza tolerancję błędów i łatwe do prowadzenia narty.
Co to jest rocker? W nartach określanych jako «rocker», dziób (czasem też piętka) unosi się bardziej niż na nartach typu camber. To powoduje przeniesienie punktów kontaktu do środka nart. Skraca się przez to powierzchnia nart dotykająca śniegu: możesz korzystać z większej zwrotności i nośności na miękkim śniegu. Podczas jazdy ześlizgiem na twardym śniegu długość krawędzi zwiększa przyczepność. Dłuższy rocker zwiększa zwrotność nart.
Autoride rocker Lekki rocker na dziobie i piętce, camber pod butem. Ten rodzaj kształtu sprzyja zwrotności i tolerancji podczas zmiany śniegu. Uzyskujemy zwrotność krótszych nart podczas ześlizgu i stabilność dłuższych nart w trakcie jazdy carvingowej.
Co zapewnia taliowanie nart? Taliowanie podawane jest w postaci trzech cyfr określających szerokość na dziobie (przód nart), w talii (pośrodku nart) i na pięcie (tył nart). Im szerszy dziób, tym łatwiej narty wchodzą w zakręty. Im węższa talia, tym narty są bardziej przyczepne na twardym śniegu. Im szersza talia, tym narty są wygodniejsze i bardziej stabilne podczas zmiany śniegu. Im szerszy tył, tym narty lepiej trzymają się przy skręcie. Węższy tył zapewnia łatwiejszy ślizg.
Co oznacza promień skrętu nart? Lubisz wykonywać długie skręty: długie skręty - promień > 18 m. Wybierz narty o dużym promieniu skrętu. Takie narty mniej drżą i zapewniają wygodniejsze prowadzenie nart. Lubisz każdy skręt: długie i krótkie skręty. Średnie skręty: uniwersalny promień od 14 do 18 m. Zdecyduj się na średni promień skrętu. Poszukaj nart z różnymi promieniami skrętu. Wolisz krótkie skręty: krótkie skręty - promień < 14m. Narty o małym promieniu skrętu są bardziej zwrotne i dynamiczne.
Taliowanie 120/75/100 (narta o długości 176 cm), promień = 17 m
Wszechstronność 60% przygotowana trasa, 40% trasa - każdy rodzaj śniegu.
Dostępne rozmiary Rozmiary sprzedawane w sklepie: 166 cm, 176 cm. Rozmiary dostępne wyłącznie przez internet i w samoobsługowych punktach w sklepie: 156 cm.
SKŁAD / PORADY
Skład
Deska
20.00% Włókno szklane, 10.00% Stal, 05.00% Polietylen (PE), 20.00% Poliamid, 45.00% Drewno
Zalecenia dot. konserwacji Dry after each usage.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...