WED'ZE

Uniwersalne i wydajne!

Narty XLANDER 900

Przeznaczenie: dla wyczynowego narciarza: 40% przygotowana trasa, 60% trasa - każdy rodzaj śniegu. Xlander 900 posiadają szerokość 83 mm pod butem i podwójny rocker; zapewnią przyjemną jazdę na każdym rodzaju śniegu. Dobry narciarze docenią ich stabilność w dużym zakręcie.

Kolor : CIEMNONIEBIESKI

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8370047
INFORMACJE TECHNICZNE
Konstrukcja

WOODCORE TEC: Konstrukcja typu sandwich z pionowymi ściankami i drewnianym rdzeniem zapewnia mocne pod butem i bardziej stabilne narty. Narty zachowują się jak amortyzator i zapewniają duży komfort, dzięki drewnu wydajnie wchłaniającemu nierówności podłoża i drgania.

Wiązania

Wiązania marki Look, model NX11 DIN regulowany od 3,5 do 11. Regulowane od 265 do 377 mm.

Solidność

Metalowe wykończenie dziobów i wzmocniony top sheet.

Przygotowanie:

Nasmarowane i naostrzone narty - są gotowe do jazdy. Krawędź naostrzona pod kątem 89°.

Co to jest camber?

Po położeniu nart na podłożu, punkty kontaktu nart ze śniegiem znajdują się blisko dziobu i piętki, a środkowa część nart (pod wiązaniami) lekko się unosi (to camber). Im dłuższy i wyższy camber, tym narty są bardziej przyczepne i zwrotne. Niższy camber oznacza tolerancję błędów i łatwe do prowadzenia narty.

Co to jest rocker?

W nartach określanych jako «rocker», dziób (czasem też piętka) unosi się bardziej niż na nartach typu camber. To powoduje przeniesienie punktów kontaktu do środka nart. Skraca się przez to powierzchnia nart dotykająca śniegu: możesz korzystać z większej zwrotności i nośności na miękkim śniegu. Podczas jazdy ześlizgiem na twardym śniegu długość krawędzi zwiększa przyczepność. Dłuższy rocker zwiększa zwrotność nart.

Autoride rocker

Lekki rocker na dziobie i piętce, camber pod butem. Ten rodzaj kształtu sprzyja zwrotności i tolerancji podczas zmiany śniegu. Uzyskujemy zwrotność krótszych nart podczas ześlizgu i stabilność dłuższych nart w trakcie jazdy carvingowej.

Taliowanie

132/83/120 (narta o długości 176 cm), promień = 16 m

Wszechstronność

40% przygotowana trasa, 60% trasa - każdy rodzaj śniegu.

Dostępne rozmiary

Rozmiary sprzedawane w sklepie: 168 cm, 176 cm. Rozmiary dostępne wyłącznie przez internet i w samoobsługowych punktach w sklepie: 184 cm;.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON