SALOMON

Jazda na każdym śniegu bez wysiłku

Narty zjazdowe X-Drive 7.5

Przeznaczenie: dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje uniwersalnych nart do bezpiecznej jazdy na każdym śniegu. Tolerancyjne i łatwe w prowadzeniu narty X-Drive 75 dodają pewności na ubitym śniegu na trasie i pozwalają jeździć na każdym terenie narciarskim.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8377509
INFORMACJE TECHNICZNE
Konstrukcja: Rdzeń z kompozytu,
jednolita konstrukcja narty, jedna warstwa z laminowanego tytanu.
Wiązania: Wiązania marki Salomon, model Lithium 10
Solidność: Bumper na dziobie, ochrona piętki i jednolita warstwa włókna szklanego
Przygotowanie: Nasmarowane i naostrzone narty - są gotowe do jazdy. Krawędź naostrzona pod kątem 89°
Co to jest camber? Po położeniu nart na podłożu, punkty kontaktu nart ze śniegiem znajdują się blisko noska i piętki, a środkowa część nart (pod wiązaniami) lekko się unosi (to camber). Im dłuższy i wyższy camber, tym narty są bardziej przyczepne i zwrotne. Niższy camber oznacza tolerujące błędy i łatwe do prowadzenia narty.
Co to jest rocker? W nartach określanych jako «rocker», dziób (a czasem i piętka) jest wyżej uniesiony niż w przypadku camberów; taka zmiana pozwala przesunąć punkty kontaktu ku środkowej części nart. Powierzchnia nart znajdująca się w kontakcie ze śniegiem jest przez to krótsza, co zapewnia wygodne manewrowanie i nośność na miękkim śniegu. Podczas jazdy ześlizgiem na twardym śniegu długość krawędzi zwiększa przyczepność. Dłuższy rocker zwiększa zwrotność nart. Im krótszy rocker, tym narty są bardziej przyczepne.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON