Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

allsix ballon volleyball decathlon

ALLSIX JUŻ JEST - NASZA NOWA MARKA SIATKÓWKI!

Wszystko ma swój początek. Nasza marka również. Na starcie, w naszej ofercie mieliśmy tylko koszulkę, nakolanniki, buty i kilka piłek. Dzięki ogromnemu potencjałowi rynku siatkówki, Decathlon zdecydował się wejść do gry!

Paulo
SZEF PRODUKTU: SIATKÓWKA
Stworzenie marki specjalizującej się w siatkówce było niezbędne, aby nasze produkty zdobyły wiarygodność wśród siatkarzy i siatkarek oraz w samym Decathlonie. Marka ALLSIX reprezentuje na boisku wartości naszego sportu i jest gotowa towarzyszyć siatkarzom i siatkarkom podczas gry.
paulo volleyball allsix decathlon
player volleyball ALLSIX decathlon
#1

SPEŁNIENIE OCZEKIWAŃ I POTRZEB NASZYCH GRACZY

Na świecie jest 35 000 000 pasjonatów siatkówki. Wśród nich znajdują się gracze początkujący, którzy dopiero odkrywają tę piękną grę zespołową, jak również gracze zaawansowani i profesjonalni. Naszą motywacją jest spełnienie szerokich potrzeb tych wszystkich użytkowników. Obserwowanie, słuchanie i spełnianie oczekiwań siatkarzy i siatkarek jest naszą ambicją. To pragnienie materializuje się właśnie poprzez markę ALLSIX, specjalizującą się w siatkówce.

players volley-ball ALLSIX decathlon
#2

OD KIPSTY DO ALLSIX
NASZA WSPÓLNA AMBICJA

Siatkówka jest najczęściej uprawianą dyscypliną w Decathlonie. Dlatego tak bardzo nam zależało, aby dla naszej społeczności 2000 graczy stworzyć własną markę siatkówki. Markę, która byłaby odzwierciedleniem tego sportu. Naszą ambicją jest projektowanie produktów, które idą w parze z najnowszymi trendami w siatkówce. Następnym etapem będzie projektowanie, z pomocą naszej społeczności siatkarskiej, innowacyjnych i technicznych produktów, spełniających wszystkie wymagania tej dyscypliny.

player volley-ball ALLSIX decathlon
#3

ALLSIX, MARKA STWORZONA NA SOLIDNYCH FUNDAMENTACH

Siatkówka to sport międzynarodowy. Jest silnie zakorzeniona w Polsce, we Francji, jak również we Włoszech. Inspiracją nazwy naszej marki były właśnie Włochy. ALL pochodzi od ekipy siatkarskiej, a SIX od liczby sześciu graczy, z których składa się każda drużyna. Nazwę tę można wymawiać po angielsku (ɔːl sɪks). ALLSIX będzie towarzyszyć pierwszym krokom początkujących siatkarzy i siatkarek, jak też i celnym smeczom zaawansowanych graczy.

Stefania
Stefania
KIEROWNIK E-COMMERCE WE WŁOSZECH,
KTÓRA WYMYŚLIŁA NAZWĘ MARKI
Nazwa ALLSIX przyszła mi do głowy, gdy zastanawiałam się nad moim doświadczeniem siatkarki i miłośniczki tej dyscypliny. Siatkówka jest dla mnie nie tylko sportem, ale również sposobem na życie. Pasja, praca, ekipa - te wszystkie elementy charakteryzujące ten sport są obecne nie tylko na boisku, ale również w moim codziennym życiu. W siatkówce nie wystarczy być dobrym graczem. Niczego nie osiągnie się w pojedynkę. Zwycięstwo jest ciężką pracą całej ekipy!

OTO PRODUKT, Z KTÓREGO JESTEŚMY NIEZWYKLE DUMNI

Tests
W naszych laboratoriach, ta piłka wytrzymuje test 7500 uderzeń z szybkością 50 km/h.
reboundvolleyballallsix
Nasza piłka do siatkówki spełnia oficjalne normy FIVB, w zakresie wagi i rozmiaru.
feathervolleyball
Ta piłka waży między 260 g a 280 g i spełnia oficjalne normy FIVB.
ball volleyball V900 FIVB ALLSIX decathlon

Tę prawdziwą piłkę do siatkówki, respektującą normy FIVB, stworzyli nasi inżynierowie, którzy są jednocześnie pasjonatami tej dyscypliny.

Ta niezwykła piłka posiada 12 paneli, które doskonale sprawdzają się podczas treningu i meczu!

    PRZECZYTAJ OPIS PRODUKTU