WED'ZE

Regulowany dla wydajnej ochrony

Ochraniacz narciarski pleców

Przeznaczenie: dla młodego narciarza i snowboardzisty, który poszukuje uniwersalnego ochraniacza pleców, z możliwością regulacji. Podczas jazdy na desce nierzadko przewracamy się do tyłu. Defense Back II zapewni Ci ochronę przed każdym poważniejszym wstrząsem. Dzięki zróżnicowanej regulacji dopasowuje się do budowy użytkownika.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8286541
INFORMACJE TECHNICZNE
SPOSÓB UŻYCIA Należy dopasować szelki tak, by płytka dotykała na płasko pleców.
Zapiąć pasek, który zapewnia dopasowanie płytki do pleców i podtrzymuje lędźwie.
KOMPLETNY STRÓJ Ochraniacz Defense Back jest opracowany tak, by tworzyć zestaw ze spodenkami Defense short. Noszenie tych dopasowanych do siebie obu ochraniaczy nie będzie krępować Twoich ruchów.
NORMA Norma EN1621-2 to norma europejska stosowana do ochrony pleców podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Ta norma opracowywana jest na podstawie zdolności wchłaniania wstrząsów oraz odporności na wsiąkanie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON