B'TWIN

Chronią przed wilgocią, wiatroszczelne. MTB/szosa

Rowery_2 Rowery_2 - Ochraniacze na buty na rower 300 CZARNE B'TWIN - Rowery
Rowery_2

Ochraniacze rowerowe na buty 300 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do okazjonalnej jazdy rowerowej w zimne i/lub deszczowe dni (1-godzinne wyjazdy). Neoprenowe ochraniacze na buty B'TWIN, do ochrony przed zimnem i słabym deszczem, lub zachlapaniem spod kół. Odpowiednie na MTB i rower szosowy, łatwe do założenia dzięki zapięciu na suwak.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 49zł99 -40 %

od 29zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 20/03/2017 do

** Od 08/02/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 08/02/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 20/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8281458
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Testy produktów Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze. Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.
Porady dot. utrzymania w czystości Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Dodać małą ilość proszku do prania. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON