NABAIJI koniec serii mobile

Precyzja w służbie wydajności

Sprzet plywacki Sprzet plywacki - OKULARKI B-FAST LUSTRZANE NABAIJI - Pływanie
Sprzet plywacki

Okularki pływackie B-FAST lustrzane NABAIJI

NABAIJI
Przeznaczenie: na treningi i zawody. Stworzone z Fabienem Gilot, Mistrzem Olimpijskim i partnerem technicznym NABAIJI. Okularki B-FAST stworzone zostały dla intensywnych pływaków. Pierwsze okularki pływackie "na miarę", z łatwą regulacją mikrometryczną. Doskonała stabilność dzięki hydrodynamicznym szkłom.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 119zł99 -33 %

od 79zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 14/01/2017 do

** Od 12/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 12/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 14/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8379585
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
OPATENTOWANA INNOWACJA Szukasz okularków pływackich doskonale dostosowanych do twarzy, całkowicie szczelnych i które nie poruszą się podczas pływania, skoków na główkę czy nawrotów?

Odpowiedzią są okularki B-FAST, dzięki prostemu, mikrometrycznemu systemowi regulacji noska. Ten system umożliwia precyzyjną regulację rozstawu szkieł za pomocą śrubokrętu (sprzedawanego z okularkami), lub narzędzia zintegrowanego w tylnej klamrze.
FINA Approved Okularki B-FAST NABAIJI są okularkami treningowymi i wyczynowymi, z homologacją FINA (Światowa Federacja Pływacka).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Fabien Gilot, Mistrz Olimpijski 2012, Mistrz Świata 2015 oraz partner techniczny NABAIJI. Fabien współtworzył i zatwierdził podczas użytkowania okularki B-FAST NABAIJI, przeznaczone na treningi i zawody pływackie na najwyższym poziomie.
Test Produktu Okularki B-FAST spełniają normę dla okularków pływackich EN 250: 2014 (wyciąg) i BS 5883: 1996 (wyciąg) na temat szczelności, bezpieczeństwa pływaka dzięki wytrzymałości szkieł i pasków do regulacji, przejrzystości szkieł…
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW