FOUGANZA

Przywraca skórze miękkość

  • Jeździectwo Jeździectwo - Olej do skór 150 ml FOUGANZA - Sprzęt do jazdy
Kod produktu : 8220538
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Jeździectwo

Olej do skór 150 ml FOUGANZA

FOUGANZA
Przeznaczenie: do głębokiego nawilżania i zmiękczania skór nowych lub sztywnych. Przywraca skórze miękkość. Mieszanka 3 rodzajów oleju szybko się wchłania i głęboko nawilża skórę.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 14.99 -%

od

14.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
MOCNE STRONY
Nawodnienie Mieszanka odżywczych olejów (roślinnych, kostnych, mineralnych).
Łatwe użytkowanie Łatwa aplikacja przy pomocy szmatki lub pędzla.
INFORMACJE TECHNICZNE
Rady dotyczące konserwacji skóry

Aby utrzymać piękny wygląd skóry, zaleca się przeprowadzić raz w miesiącu następującą konserwację: ETAP 1: wyczyścić skórę mydłem glicerynowym i gąbką. Zostawić do wyschnięcia. ETAP 2, niezbędny w wypadku skór nowych, suchych lub pękających. Niezalecany na skórach już zmiękczonych. Nałożyć olej na skórę od strony spodniej dociskając nasączoną nim miękką szmatkę. Pozostawić do wchłonięcia. ETAP 3, dla każdego rodzaju skóry: nałożyć szmatką smar, pozostawić do wchłonięcia i wypolerować.

Ostrzeżenie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Konserwacja

Odpowiednie przygotowanie elementów wykonanych z nowej skóry oraz następnie właściwa konserwacja są niezbędne dla komfortu konia i bezpieczeństwa jeźdźca. Odpowiednio konserwowane siodło lub ogłowie dłużej służy użytkownikowi i zapewnia lepsze warunki jazdy. Konserwacja skóry jest łatwa, o ile przeprowadza się ją regularnie: w zależności od częstotliwości używania i warunków klimatycznych codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu.

SKŁAD / PORADY
Skład Olej słonecznikowy, olej mineralny, olej kostny, substancja zapachowa, barwnik.
Zalecenia dot. konserwacji Odpowiednie przygotowanie elementów wykonanych z nowej skóry, oraz następnie właściwa konserwacja są niezbędne dla komfortu konia i bezpieczeństwa jeźdźca. Odpowiednio konserwowane siodło lub ogłowie dłużej służy użytkownikowi i zapewnia lepsze warunki jazdy. Konserwacja skóry jest łatwa, o ile przeprowadza się ją regularnie: w zależności od częstotliwości używania i warunków klimatycznych codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w ciemnym miejscu o umiarkowanej temperaturze.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie stosować na skórach już miękkich, na siedziskach siodeł.
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON