FOUGANZA

Sprawia, że skóra ponownie staje się miękka

Olej do skór w sprayu 500 ml

Przeznaczenie: do ponownego głębokiego nawilżania i zmiękczania starych lub nowych skór. Sprawia, że skóra ponownie staje się miękka. Mieszanka 3 olejów (roślinnego, mineralnego i kostnego) szybko wchłania się i głęboko nawilża skórę.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8220355
INFORMACJE TECHNICZNE
Rady dotyczące konserwacji skóry Zaleca się przeprowadzić następującą konserwację (aby utrzymać piękny wygląd skóry lub przed pierwszym użyciem):
ETAP 1: umyć skórę mydłem glicerynowym przy pomocy gąbki. Zostawić do wyschnięcia. ETAP 2, niezbędny w wypadku skór nowych, suchych lub pękających. Niezalecany na skórach już zmiękczonych. Nałożyć olej na skórę od strony spodniej dociskając nasączoną nim miękką szmatkę. Pozostawić do wchłonięcia. ETAP 3, dla każdego rodzaju skóry: nałożyć szmatką smar, a następnie wypolerować.
Ostrzeżenie Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Konserwacja Odpowiednie przygotowanie elementów wykonanych z nowej skóry oraz następnie właściwa konserwacja są niezbędne dla komfortu konia i bezpieczeństwa jeźdźca. Odpowiednio konserwowane siodło lub ogłowie dłużej służy użytkownikowi i zapewnia lepsze warunki jazdy. Konserwacja skóry jest łatwa, o ile przeprowadza się ją regularnie: w zależności od częstotliwości używania i warunków klimatycznych codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON