FITBIT

Liczy się każde uderzenie serca!

Opaska fitness CHARGE HR L

Przeznaczenie: do stałego nadzoru tętna i analizowania całodziennej aktywności, za pomocą opaski na nadgarstek. Zoptymalizuj swój wysiłek, utrzymuj intensywność i kontroluj spalanie kalorii z tym urządzeniem do automatycznego i ciągłego nadzoru tętna w bransoletce.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8345868
INFORMACJE TECHNICZNE
Synchronizuj.
Nie trać motywacji

Urządzenie Charge HR automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje Twoje wyniki z komputerem i ponad 120 modelami popularnych smartfonów, oraz śledzi postępy w formie tabel i szczegółowych wykresów, które zachęcają do osiągania założonych celów fitness.

Wyświetlanie połączeń.
Pozostań w kontakcie

Wygodna i wyposażona w funkcję identyfikacji numeru przychodzącego opaska Charge HR umożliwia pozostanie w stałym kontakcie ze światem. Urządzenie wyświetla przychodzące połączenia, jeśli telefon jest w pobliżu, aby pozostać w kontakcie, nawet będąc w ruchu.
Kompatybilne telefony

Najlepszy monitoring za każdym uderzeniem serca

Realizuj założone cele wykorzystując urządzenie Charge HR do zapisywania treningów i codziennej aktywności, w tym tętna, ilości kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii, przebytych pięter i minut aktywności. Dzięki baterii o wyjątkowo długiej autonomii, dochodzącej do 5 dni, oraz natychmiastowemu dostępowi do wszystkich statystyk, nie musisz długo szukać motywacji do dalszych wysiłków.

Analizuj swój sen. Bądź w dobrej formie za dnia

Uzyskaj lepszy obraz swojej ogólnej kondycji korzystając z Charge HR, aby automatycznie nadzorować czas trwania i jakość snu. Synchronizuj wyniki pomiarów snu i wyświetlaj wykresy przedstawiające dane dotyczące snu. Rano obudź się delikatnie za pomocą cichego alarmu wibracyjnego.

Zapisuj swoje treningi.
Osiągaj założone cele

Korzystaj z trybu treningowego, aby w łatwy sposób zapamiętywać swoje treningi, przeglądaj statystyki w czasie rzeczywistym i automatycznie wyświetlaj podsumowania na wyświetlaczu Fitbit. Korzystaj z funkcji MobileRun aplikacji Fitbit aby wyświetlić tempo, dystans, czasy pośrednie i trasy.

Zasilanie i bateria

Zalecamy nie odkładać zbyt długo momentu naładowania baterii urządzenia, aby zapewnić ciągłość analizy wyników.
Czas działania baterii: do 5 dni.
Typ baterii: litowo-polimerowa.
Czas ładowania: 1 do 2 godzin.
Łączność: Bluetooth low energy.

Poprawa kondycji zaczyna się od serca

Pozwól swojemu sercu poprowadzić Cię z urządzeniem Charge HR. Monitoruj automatycznie i ciągle swoje tętno w opasce na nadgarstek, aby precyzyjnie analizować wydatek kaloryczny, utrzymywać intensywność treningów i być w doskonałej kondycji, a wszystko to bez pasa cardio.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON