Fitbit koniec serii mobile

Wprowadź fitness do swojego życia z Flex™.

Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit - Akcesoria
Elektronika

Bransoletka elektroniczna FLEX Fitbit

Fitbit
Przeznaczenie: do pomiaru liczby wykonanych kroków, przebytego dystansu i spalonych kalorii. Nocą analizuje cykle Twojego snu, a rano po cichu budzi. Jeden rzut oka na wskaźniki i wiesz jak mają się Twoje osiągnięcia do założonych celów.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 429zł99 -16 %

od 359zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 08/11/2016 do

** Od 07/11/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 07/11/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 08/11/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8290423
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Postaw sobie cele i dąż do ich osiągnięcia Ustal sobie cele i śledź postępy dzięki LED'om Twojego Flex'a. Każdy LED odpowiada 20% założonego celu. To Ty wybierasz - kroki, kalorie lub dystans. Flex rozświetla się stopniowo, aby zachęcić Cię do bycia bardziej aktywnym, dzień po dniu.
Pomaga lepiej się wyspać Elektroniczny coach Flex nie odpoczywa, nawet podczas Twojej sjesty. Zatrzymaj go przy sobie w nocy a zmierzy on cykle Twojego snu. Długość i jakość Twojego snu, oraz ilość przebudzeń pokazane są w formie graficznej na wyświetlaczu, aby ułatwić Ci kontrolowanie jakości snu. Flex jest również wyposażony w cichy alarm wibracyjny, budzący Cię o określonej godzinie, bez przeszkadzania Twojemu współmałżonkowi.
Synchronizuj swoje statystyki i kontroluj postępy Synchronizacja Flex'a ze smartfonem lub tabletem wymaga kompatybilności z Bluetooth 4.0. Ta technologia jest aktualnie dostępna na następujących urządzeniach:
iPhone 4S, 5
iPad 3, Retina
iPad mini
iPod touch 5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note 10.1.
Analizuj swoje postępy Flex jest dostarczany z darmowymi narzędziami online oraz aplikacją mobilną, aby umożliwić określanie sobie celów i śledzenie postępów w formie tabel i wykresów.
Zapisuj pokarmy, ćwiczenia i inne informacje, aby stworzyć kompletny obraz swojego zdrowia. W miarę zbliżania się do założonych celów Twoja motywacja rośnie i zaczynasz mierzyć coraz wyżej.
Masa odznak Świętuj swoje osiągnięcia i podtrzymuj motywację dzięki odznakom Fitbit otrzymywanym za osiągane wyniki. Udało się osiągnąć nowy cel lub wykonać szczególnie wyczerpujące ćwiczenie? Dostajesz nową odznakę! Ale musisz ciężko pracować, aby to osiągnąć.
Organizuj współzawodnictwo z przyjaciółmi Ścigaj się z przyjaciółmi lub ze swoimi bliskimi, organizując zawody na Fitbit.com. Możecie również porównać swoje wyniki i sprawdzić osiągane postępy.
Flex jest łatwy w obsłudze z innymi aplikacjami Na zmianę Twojej wagi mogą wpływać liczne czynniki (zdrowie, odżywianie). Fitbit jest kompatybilny z wieloma popularnymi aplikacjami zdrowotnymi, do których możesz eksportować dane Fitbit. Niektóre, jak np. Lose It!, umożliwiają import danych do tabeli wyników Fitbit i śledzenie ich przy pomocy dowolnej z aplikacji. Zobacz więcej w naszej galerii aplikacji.
Konfiguracja wymagana dla PC i Mac Windows: XP/Vista/7/8, Port USB, łącze internetowe.
Mac: OS X 10.5 i późniejsze wersje, port USB, łącze internetowe.
Zawartość opakowania 1 elektroniczny Coach Flex™,
1 duża i 1 mała bransoletka,
1 pendrive do synchronizacji bezprzewodowej,
1 kabel zasilający.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW