BELKIN

Tak cienka i lekka, że zapomnisz o jej obecności

Opaska Galaxy S5 S6 S6E S7

Przeznaczenie: do ochrony telefonu w czasie treningu. Możesz spokojnie skupić się na swoim treningu. Doskonale dopasowująca się, cienka opaska high-performance Slim-Fit Plus do Galaxy S5 S6 S6E S7 zajmuje tak niewiele miejsca, że zapomnisz o jej obecności na ramieniu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8376013
INFORMACJE TECHNICZNE
Precyzja zapewniająca doskonałą stabilność Opaska high-performance Sport-Fit dla Galaxy chroni telefon podczas treningu. Jest również niezwykle przyjemna do noszenia. Dopasowana i bardzo cienka, zajmuje tak mało miejsca, że zapomnisz o jej obecności na ramieniu. Możesz spokojnie skupić się na swoim treningu, a komórka nie będzie Ci w tym przeszkadzać.
Cienka i elegancka Opaska Sport-Fit do Galaxy S7 posiada powłokę z elastycznego i przewiewnego neoprenu, do prania ręcznego. Stabilnie trzyma się na ręce i umożliwia bezpośredni dostęp do ekranu telefonu, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Odblaskowe paski sprawiają, że jesteś lepiej widoczny i bezpieczny nocą lub podczas gorszej pogody.
Łatwy dostęp Opaska Sport-Fit do Galaxy S7 została pomyślana tak, aby zapewnić bezpośredni dostęp do głównego przycisku telefonu i do gniazda jack do słuchawek. Możesz korzystać z ekranu dotykowego i łatwo podłączyć słuchawki, nie wyjmując swojego Galaxy S7 z opaski na ramieniu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON