POLAR

Prostota i precyzja

Opaska sportowa A360 (M)

Przeznaczenie: do monitorowania codziennej aktywności. Nadzoruj swoje tętno szybko i bez wysiłku, w zależności od swojego sportu. Wodoodporna opaska aktywności A360 wyposażona jest w pulsometr na nadgarstku, spersonalizowane wsparcie treningów Polar, oraz śledzenie aktywności 24h/24, 7 dni/7.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8377000
INFORMACJE TECHNICZNE
Funkcje

- TRENING OPARTY NA POMIARZE TĘTNA NA NADGARSTKU: Trenuj wybierając odpowiednią intensywność i korzystaj z porad na temat osiągnięcia pożądanej kondycji fizycznej.
- MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI 24/24 I 7/7
- POWIADOMIENIA WIBRACYJNE NA SMARTFONIE
- KROKI I DYSTANS
- SMART CALORIES: Poznaj dokładną ilość spalonych kalorii
- SEN: Automatycznie zapisuje czas trwania i jakość snu.

Nie przegap niczego

Opaska Polar A360 pozwala utrzymać łączność i otrzymywać alerty bezpośrednio na nadgarstku. W trybie treningowym Polar A360 może powiadamiać o przychodzących połączeniach, dzięki czemu możesz zadecydować o przerwaniu lub nie swojego treningu. Poza ty możesz pozostać na bieżąco czytając teksty, sprawdzając kalendarz i informacje z serwisów społecznościowych na swoim nadgarstku.

Zdrowo rozpoczynaj każdy dzień

Śledź wybrane parametry w ciągu dnia, zacznij od monitorowania jakości snu, a następnie przejdź do ilości kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii i zrobionej aktywności. Możesz sprawdzić swój dzienny cel aktywności. Jeśli zbyt długo pozostajesz nieruchomo, Polar A360 wibruje, aby dać znać, że czas się poruszać.

Technika wewnątrz, styl na zewnątrz

Polar A360 jest monitorem aktywności fizycznej w eleganckim i minimalistycznym stylu, wyróżniający się wyjątkowym wyglądem i funkcjonalnością. Wszystkie informacje, których potrzebujesz wyświetlane są na wyraźnym, kolorowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

Nowe funkcje (Maj 2016)

Polar A360 mierzy teraz prędkość i dystans podczas treningów biegowych z pomocą wbudowanego akcelerometru, bezpośrednio w oparciu o ruchy nadgarstka. Dzięki temu staje się doskonałym produktem dla biegaczy "rekreacyjnych" lub amatorów treningów w sali sportowej.
- Wyświetlanie w czasie rzeczywistym podczas biegu;
- Dane prędkości / dystansu;
- Dostępne dla: chodu, biegu, joggingu, biegu na bieżni, biegu po szosie, trailu, biegów lekkoatletycznych.

Właściwości techniczne

- Rozmiar paska: 150-200 mm.
- Waga: 33,7 g (M).
- Kolorowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy TFT, z szerokim kątem patrzenia.
- Rozdzielczość ekranu: 80 x 160 pikseli (RGB)
- Rozmiar ekranu: 13 mm x 27 mm.
- Akumulator: 100 mAh.
- Autonomia baterii do 2 tygodni przy monitorowaniu aktywności 24/24, 7/7 i 1 h treningu dziennie (bez korzystania z powiadomień ze smartfona).

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat.Części zamienne są dostępne przez 5 lat od daty zakupu.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON