WITHINGS

Dobre samopoczucie w zasięgu ręki!

Opaska sportowa GO

Przeznaczenie: inteligentny towarzysz na cały dzień. Kroki, bieg, pływanie, kalorie i sen, opaska Go mierzy to, co istotne. Rozpoznaje każdą aktywność i uruchamia analizę snu kiedy pójdziesz spać.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8388752
INFORMACJE TECHNICZNE
Dobre samopoczucie w zasięgu ręki Ponieważ każdy powinien mieć możliwość zadbania o swoje zdrowie i bycia bardziej aktywnym, Withings Go została stworzona, aby inteligentnie towarzyszyć Ci przez cały dzień. Zintegrowaliśmy najlepsze technologie opasek fitness w jednym intuicyjnym urządzeniu, kolorowym i dostosowanym do każdego stylu życia. Ekran E Ink™ pozwala oszczędzić baterię do 8 miesięcy, wyświetlając stale poziom aktywności.
Bądź w ruchu, opaska zajmie się resztą! Kroki, bieg, pływanie, kalorie i sen, opaska Withings Go mierzy to, co istotne. Rozpoznaje automatycznie każdą aktywność sportową (marsz, bieg, pływanie) i uruchamia analizę snu kiedy pójdziesz spać. Ty musisz jedynie ją nosić.
10 000 kroków dziennie Aby być w formie nie musisz biegać w maratonach. Regularne chodzenie to już dobry początek. Go jest idealnym trackerem do nadzorowania Twojej aktywności: ustal sobie dzienny cel w ilości kroków w aplikacji, Go wyświetla na bieżąco twoje postępy.
Zróżnicuj swoją aktywność Go towarzyszy Ci także podczas uprawiania sportu. Dokonuje szczegółowych pomiarów podczas pływania: spalone kalorie, czas treningu, przebyty dystans.
Energooszczędny wyświetlacz Go korzysta z elektronicznego tuszu E Ink™, aby zapewnić wyświetlanie bez przerwy, nie zużywając baterii. Czytelny zarówno w słońcu, jak pod wodą i w deszczu, dzięki czemu wyświetlasz swoje postępy w mgnieniu oka, gdziekolwiek się znajdujesz.
Jedz i ruszaj się Aktywność i sposób odżywiania mają wpływ na samopoczucie. Withings wraz ze współpracującymi aplikacjami pozwala nadzorować zarówno ilość dostarczanych kalorii, jak i ich zużycie bezpośrednio w aplikacji Health Mate. Dzięki temu łatwiej osiągniesz i utrzymasz pożądaną wagę.
Lepszy sen Jakość i czas snu są niezwykle ważne dla zdrowia. Withings Go automatycznie wykrywa, kiedy zasypiasz i za pośrednictwem Health Mate tworzy kompletny bilans przespanej nocy: sen głęboki i lekki, mikro-wybudzenia, czas snu.
Bądź zmotywowany Aby zachęcić do większej aktywności aplikacja Health Mate zapewnia indywidualne porady i nagradza wysiłki. Aby zwiększyć wyzwanie zaproś znajomych do zapisania się do Twojego leaderboardu, aby sprawdzić, kto jest najbardziej aktywny.
Kompatybilna z IOS 8 i Android 4.3.3.
Łatwa do noszenia Withings Go sprzedawana jest z 2 akcesoriami: paskiem i klipsem. Można nosić ją na ręce, przyczepioną do ubrania lub do paska, przymocowaną do kluczy lub zwyczajnie w kieszeni.
W zestawie - Withings GO czarna,
- Pasek,
- Klips.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON