POLAR

- Powiadomienia ze smartfona - Autonomia: 6/8 dni

Opaska sportowa LOOP2

Przeznaczenie: do pomiaru codziennej aktywności, a nawet snu. LOOP 2 motywuje do poprawy kondycji fizycznej. Polar Loop 2 jest eleganckim i szczelnym urządzeniem do monitorowania aktywności, które motywuje Cię do ruszania się.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8360380
INFORMACJE TECHNICZNE
Idealne wsparcie przy organizacji dnia (1/2) - Kroki i odległość: zlicza liczbę kroków i przebyty dystans. - Alert o braku aktywności: wibruje, aby zachęcić do wstania po 55 minutach w pozycji siedzącej i pomaga robić aktywne przerwy podczas codziennych zajęć.
- Smart Calories: pokazuje dokładną ilość spalonych kalorii. Twój indywidualny algorytm oparty jest na Twoich danych: wadze, wzroście, wieku, płci, oraz intensywności aktywności fizycznej.
Idealne wsparcie przy organizacji dnia (2/2) - Cel aktywności: wyświetlanie stopnia aktywności w ciągu dnia i praktyczne porady, aby osiągnąć cel codziennej aktywności.
- Sen: automatycznie zapisuje czas trwania i jakość snu. Zobacz swoje przyzwyczajenia dotyczące snu na stronie internetowej i w aplikacji Polar Flow.
- Powiadomienia ze smartfona: wibruje, aby dać Ci znać o połączeniach przychodzących, sms'ach i przypomnieniach z kalendarza.
Indywidualne cele związane z aktywnością Opaska Loop 2 pozwala ustalać sobie cele dotyczące codziennej aktywności, biorąc pod uwagę tylko kroki. Cel aktywności ustawiany jest indywidualnie w zależności od osobistych danych i wybranego poziomu aktywności, a Twój pasek aktywności wypełnia się w ciągu dnia zależnie od czasu trwania i intensywności Twojej aktywności.
Poziom intensywności Polar Loop 2 umożliwia monitorowanie codziennej aktywności na 5 poziomach intensywności:
- odpoczynek: sen i odpoczynek w pozycji leżącej,
- pozycja siedząca: pozycja siedząca i inna aktywność pasywna,
- niska: aktywność w pozycji stojącej, drobne prace domowe,
- średnia: chodzenie i inna aktywność o średnim natężeniu,
- wysoka: bieganie, jogging, i inna intensywna aktywność.
Możesz wypełnić pasek aktywności i ocenić swoje postępy, zwiększając intensywność ruchu.
Ocena efektywności Uzyskuj wskazówki motywujące do osiągnięcia celu. Pasek realizacji celu aktywności w Loop 2 wypełnia się w ciągu dnia, zależnie od intensywności aktywności.
Łączność - Łatwa synchronizacja bezprzewodowa za pośrednictwem aplikacji Polar Flow i łącza Bluetooth® Smart;
- Złącze USB do ładowania i synchronizacji danych z komputerem PC lub Mac za pośrednictwem Polar FlowSync;
- Bluetooth® Smart;
- Oprogramowanie z możliwością aktualizowania;
- Dostępne języki: angielski, hiszpański, portugalski, francuski, duński, holenderski, szwedzki, norweski, niemiecki, włoski, fiński, polski, rosyjski, chiński i japoński.
Trenuj w swoim rytmie Tętno jest najbardziej dokładnym wskaźnikiem kondycji fizycznej. Najlepszym sposobem poprawy kondycji i uzyskania widocznych rezultatów jest dobór odpowiedniej intensywności treningów. Połącz Loop 2 z monitorem tętna Polar H7, aby uzyskać niezwykle precyzyjne pomiary tętna. Nadajnik H7 umożliwia sprawdzanie podczas treningu, bezpośrednio na nadgarstku, precyzyjnych pomiarów tętna w czasie rzeczywistym.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat.Części zamienne są dostępne przez 5 lat od daty zakupu.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON