Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Podziel się Opinią

wygraj w konkursie

KUPIŁEŚ PRODUKT? DODAJ OPINIĘ

Twoje zdanie ma dla nas ogromne znaczenie! Dodając opinię stajesz się współtwórcą naszego sprzętu. Jak to działa? Gdy dodajesz opinię o produkcie, od razu przekazujemy ją do analizy naszym zespołom i zaczynamy zmieniać produkt, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

WYGRAJ BON o WARTOŚCI 100 ZŁ!

Od 06.12 do 06.01 dodaj opinię o produkcie za pośrednictwem tej strony lub na decathlon.pl i wygraj! Codziennie wraz ze specjalistami zajmującymi się poszczególnymi markami analizujemy opinie, wybieramy te najbardziej rzetelne i nagradzamy bonami na zakupy o wartości 100zł!

Regulamin akcji

KAŻDA RZETELNA OPINIA WYGRYWA

Dodając rzetelną opinię, na pewno wygrasz. Każdy autor wartościowej opinii otrzyma 100 punktów na kartę lojalnościową. Na koniec kampanii 10 osób, które dodały najwięcej opinii, otrzyma dodatkowe 400 punktów!

PoznajPana Adama

To Pan Adam, lider w dodawaniu opinii o sprzęcie Decathlon. Na swoim koncie ma ich aż 125!

Chcieliśmy mu pokazać, że mega doceniamy jego zaangażowanie, dlatego w nagrodę zabraliśmy go na Innovation Awards do Francji, gdzie mógł podziwiać innowacje wśród wewnętrznych marek Decathlon i uczestniczyć w oficjalnej gali.

PoznajPana Adama

Pan Adam pojechał też do siedziby B'twin, gdzie zobaczył na żywo proces tworzenia, testowania i projektowania rowerów. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo, ponieważ nasz bohater jest zapalonym kolarzem, więc wiedzieliśmy, że taka wycieczka będzie dla niego super przeżyciem.ZOBACZ, JAK ZMIENIŁ SIĘ NASZ SPRZĘT DZIĘKI OPINIOM

KAMIZELKA ODBLASKOWA NA ROWER 500 B'TWIN

Opinie użytkowników zwróciły naszą uwagę na to, że rozmiary kamizelek mogłyby być większe, ponieważ nie układają się swobodnie na grubszych ubraniach. Tak zrobiliśmy i układają się doskonale.

LAMPKA DO BIEGANIA RUN LIGHT 250 KALENJI

Użytkownicy uświadomili nam, że lampka sprawdza się tylko na płaskim terenie, więc postanowiliśmy to zmienić. Dodaliśmy kierowaną wiązkę światłado oświetlania 20 metrów przed biegaczem i teraz na wzniesieniach sprawdza się znakomicie!

ENERGY GEL G-EASY

Użytkownicy zauważyli, że nie jest łatwo ponownie zamknąć opakowanie z żelem, dlatego zmieniliśmy je na takie, które to umożliwia i do tego jest bardzo wygodne.

Dodaj opinię i pomóż innym

Twoja opinia jest ważniejsza niż myślisz! Zostawiając rzetelne opinie nie tylko masz wpływ na wygląd naszych sklepów i produktów, ale także pomagasz innym! Codziennie do sklepów Decathlon przybywa mnóstwo sportowców, którzy zastanawiają się, który sprzęt wybrać. A wybór jest niemały... To właśnie opinie pomagają dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb i wybrać produkt idealny. Dzięki!

Dodaj opinię