B'TWIN koniec serii mobile

Uniwersalna opona o dobrej wydajności

Rowery_2 Rowery_2 - OPONA ROWEROWA TREKKING 5 700X42 B'TWIN - Rowery
  • Rowery_2 Rowery_2 - OPONA ROWEROWA TREKKING 5 700X42 B'TWIN - Rowery
  • Rowery_2 Rowery_2 - OPONA ROWEROWA TREKKING 5 700X42 B'TWIN - Rowery
  • Rowery_2 Rowery_2 - OPONA ROWEROWA TREKKING 5 700X42 B'TWIN - Rowery
Rowery_2

Opona rowerowa TREKKING 5 700x42 / ETRTO 44-622 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do okazjonalnego użytku w rowerze trekkingowym, do rekreacyjnej jazdy po szosie i drogach gruntowych. Opona B'twin Trekking 5 700x42 do jazdy rowerem po szosie i drogach gruntowych.
Decathlon
do 39.99 -42%

od

23.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 16/08/2017 do

* Cena od 16/08/2017 i do wyczerpania zapasów!
39.99 %
39.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 4753269
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Kompatybilność Do dętek 700x35 do 700x43 i kół 700 (28").
Wytrzymałość na przebicia Osnowa 22 TPI zapewnia komfort i solidność.
Przyczepność Bieżnik dostosowany do suchych nawierzchni dobrej jakości.
Widoczność Brak odblaskowych pasów.
Komfort roweru Klocki na bieżniku zapewniają dobry komfort.
Lekkość Waga: 855g.Ze sztywną stopką.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Użytkowanie
szosa, drogi gruntowe i leśne
Rozmiar opony
700x42
Stopka
sztywna
ETRTO
44-622
TPI
22
Waga
855 g.
INFORMACJE TECHNICZNE
Jak zmierzyć zużycie opony? Aby ocenić stan zużycia opon trekkingowych, i dzięki temu wiedzieć kiedy należy je wymienić, trzeba zainteresować się stanem bieżnika. Oznaką zużycia opony może być początek strzępienia się bieżnika, seria mikro-pęknięć, bieżnik z tendencją do spłaszczania się, zanim ukaże się osnowa. W każdym z tych przypadków opona jest zużyta i należy ją wymienić.
Demontaż opony Aby zdemontować oponę, należy wypuścić powietrze z dętki, aż do momentu, kiedy przestaje z niej samo ulatywać.
Następnie można zdjąć oponę z obręczy za pomocą łyżki do opon.
Ponowny montaż opony Aby zamontować oponę, najpierw należy ułożyć jedną krawędź opony na obręczy. Następnie należy napompować dętkę do 30%, przed umieszczeniem jej w obręczy (wcześniejsze lekkie napompowanie ogranicza ryzyko przyszczypnięcia dętki). Następnie umieścić na obręczy drugą krawędź opony, zaczynając od przeciwnej strony niż wentyl. Przed kompletnym napompowaniem opony sprawdzić, czy dętka nie jest zablokowana pomiędzy oponą a obręczą.
Pompowanie opony Uważnie pompuj oponę. Zalecane ciśnienie wskazane jest na boku opony, oraz w opisie opony na stronie web. Ponadto, przed każdą jazdą upewnij się, że opona jest napompowana do odpowiedniego ciśnienia.
Porada profesjonalisty Podczas pompowania opony, pomyśl o dostosowaniu ciśnienia do terenu jazdy, a przede wszystkim do pogody. Jeśli jeździsz w deszczowe dni, pomyśl o zmniejszeniu ciśnienia w oponie, aby zwiększyć jej przyczepność. I przeciwnie, jeżdżąc w bezdeszczową pogodę możesz nieco zwiększyć ciśnienie.Ponadto, przed każdą jazdą upewnij się, że opona jest napompowana do odpowiedniego ciśnienia.
SKŁAD / PORADY
Skład Opona 700x42,ze sztywną stopką i osnową 30TPI. 855g.
Zalecenia dot. konserwacji Aby w pełni wykorzystać zalety tej opony, zalecane jest pompowanie jej między 3,4 a 5,1 barów, zależnie od rodzaju terenu. Ponadto, regularnie sprawdzaj stan osnowy opony, aby zapobiec ryzyku przebicia lub wypadku.
Informacje dotyczące przechowywania Ta opona wyposażona jest w sztywne stopki, odradzane jest więc składanie jej, gdyż grozi to uszkodzeniem. Zalecamy przechowywanie z zachowaniem jej oryginalnego kształtu.
Ograniczenia w użytkowaniu Przestrzegaj zalecanego ciśnienia pompowania opisanego na oponie
dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Certyfikowane laboratorium Wheel Energy, uznawane przez największe światowe marki, robi pomiary różnych kryteriów... przyczepności, amortyzacji, wytrzymałości na ścieranie, trwałości, wydajności.
Test Produktu W firmie B'twin projektujemy opony jutra, a inżynierowie z działu badań i rozwoju nadają im końcową formę w naszej międzynarodowej siedzibie w Lille we Francji. Następnie są one testowane w naszych laboratoriach i zatwierdzane podczas użytkowania przez nasz zespół profesjonalistów, aby zapewnić im niezawodną jakość. Powołujemy się na te kompetencje umieszczając na oponach z gamy Btwin napis "DESIGNED IN FRANCE".
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...