Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
ARTENGO
  • AKCESORIA DO PADLA Padel - Owijka wierzchnia Confort X3 ARTENGO - Sporty rakietowe
Kod produktu : 8503837
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
AKCESORIA DO PADLA

Owijka wierzchnia Confort X3 ARTENGO

ARTENGO
Decathlon
do 19.99 -%

od

19.99 
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

  Cena od i do wyczerpania zapasów!
19.99 -%
Było0obecna cena19.99  
w tym podatek / cena obniżona od

  Od do

  WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
  Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dostępność w sklepie
Zaprojektowana dla graczy w padla na każdym poziomie zaawansowania potrzebujących wygodnej i przyczepnej owijki wierzchniej. Owijkę można łatwo zamocować na uchwycie rakiety. Znacząco poprawia komfort gry.

Mocne strony

Komfort użytkowania Poliuretan, z którego jest w 100% wykonana zwiększa komfort gry.
Przyczepność Materiał i tekstura tej owijki zapewniają bardzo wysoką przyczepność.
Wchłanianie wilgoci Odpowiednia grubość (6 mm) sprawia, że owijka skutecznie wchłania wilgoć.

Informacje techniczne

Skąd pochodzi padel?

Padel powstał w Meksyku pod koniec lat 60. Bardzo szybko stał się popularny w Hiszpanii i w Argentynie, a następnie w hiszpańskojęzycznych krajach Ameryki Południowej. Obecnie padel jest drugim najbardziej popularnym sportem w Hiszpanii, po piłce nożnej, ale przed tenisem. Na całym świecie w padla gra 8 milionów osób.

Jakie są reguły gry w padla?

Mecz grany jest w 2 na 2 zawodników (debel). Serwuje się zawsze "z dołu", po przekątnej. Gracz może poprawić nieudany serwis (drugi serwis). W czasie gry, piłka może uderzyć tylko raz o powierzchnię kortu. Piłka może się odbić w polu kortu, zanim się ją przebije na drugą stronę siatki. Piłkę można odbić od ściany kortu (ale nie od siatki) po jej odskoku od kortu. Po odbiciu się od pola kortu, piłka może być odebrana również poza powierzchnią kortu. Punkty liczone są jak w tenisie.

Jak rozpocząć naukę gry w padla?

Uczący się gry w padla powinni grać piłkami dla początkujących. Są bardziej miękkie i wolne, co ułatwia naukę i kontrolę trajektorii. Odpowiednie buty zapobiegają ślizganiu się po korcie do padla, który jest często z syntetycznej murawy z piaskiem.
Warto wziąć lekcje gry, aby zaoszczędzić czas, a przede wszystkim nie powtarzać gestów znanych np. z gry w tenisa lub w squasha.

Skład / porady

Skład
Materiał główny
100.00% Poliuretan
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu.

Nasze zobowiązania

Test Produktu Nasze centrum badawcze z siedzibą w Hiszpanii posiada kompetencje w designie i inżynierii. Jego rolą jest poznawanie potrzeb użytkowników i przekazywanie informacji do centrum projektowego we Francji. Prototypy są testowane na kortach przez użytkowników odpowiadających danemu profilowi gracza. Trwałość produktów jest testowana w laboratorium naszego centrum projektowego. W ten sposób zatwierdzamy produkty i jesteśmy pewni ich jakości.
Gwarancja 2 lat

Opinie klientów

Opinie pracowników Decathlon

Pytania i odpowiedzi