Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5

4 KREDY DO BILARDA

29,99 zł 7,50 zł/pce

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Nasza ekipa pasjonatów bilarda proponuje Ci te 4 kredy, które zwiększają precyzję strzału podczas gry w bilarda.

Symbol bilardu i niezbędne wyposażenie podczas gry! Kreda zwiększa efekt tarcia między tipem a bilą, co przekłada się na większą precyzję strzału.

Kod produktu: 8389061

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Precyzja

    Większa precyzja dzięki lepszemu tarciu między końcówką kija a bilą.

Opis produktu

Dlaczego należy kredować tip (kapkę) kija?

Jest niezbędna do skutecznej gry. Dlaczego: kredowanie tipa (końcówki kija, która ma styczność z bilą) zwiększa tarcie i przyczepność.

A zatem? Kredowanie pozwala nadać białej bili rotację i zapobiega ześlizgiwaniu się końcówki kija z bili, co zwiększa precyzję strzału.

Sztuczka, która czyni mistrza

Większość graczy pociera kredą o końcówkę kija, przez co kreda źle się trzyma i osypuje. Tip należy kredować bardzo lekko, sprawdzając jednocześnie, czy kreda dobrze się trzyma i czy jest dobrze rozprowadzona.

Warto wiedzieć: Działanie i skuteczność kredy

Każdy kontakt kija z bilą sprawia, że kreda osadza się na bili. Od czasu do czasu należy zatem wypolerować bile urządzeniem, które udostępnia klub bilardowy lub specyficznym produktem do czyszczenia bili.

Aby nie pobrudzić stołu, należy tak kłaść na nim kij, aby jego końcówka się z nim nie stykała. Istnieją również magnetyczne schowki na kredę, aby zawsze była w zasięgu ręki.

Skład

Część główna 50% Aluminium, 50% Krzem

Opinie

Wgrywanie