starever

Baletki do tańca klasycznego dwudzielne płócienne rozm. 41-42 Starever

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te płócienne baletki z dwudzielną podeszwą dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy poszukujących sprężystości.

Poszukujesz baletek do tańca klasycznego, które podkreślają linię stopy? Rozciągliwy materiał doskonale dopasowuje się do łuku stopy oraz do samej stopy. Zaleta: gumki są już wszyte.

Kod produktu: 8527696

 • Elastyczność

  Dwudzielna podeszwa i rozciągliwy materiał: dobry ruch przetaczania stopy.

 • Łatwe użytkowanie

  Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i podkreślają podbicie.

 • Wielofunkcyjność

  Troczek pozwala dopasować but do kształtu stopy.

 • Rozciągliwość

  Rozciągliwe płótno z elastanu dopasowuje się do kształtu stopy.

 • Miękkość

  Podszewka i gumki zapewniają komfort.

Baletki do tańca klasycznego dwudzielne płócienne rozm. 41-42 Starever
Baletki do tańca klasycznego dwudzielne płócienne rozm. 41-42 Starever

Dlaczego warto wybrać dwudzielne baletki?

Płócienne baletki z dwudzielną podeszwą są dostosowane do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerek, które dobrze opanowały techniczne ruchy. Dzięki rozdzieleniu podeszwy są bardziej sprężyste na wysokości łuku stopy i zapewniają dobry ruch przetaczania stopy. Sprężystość dwudzielnych baletek podkreśla linię stopy i podbicia. Poproś o poradę swojego nauczyciela tańca odnośnie zakupu baletek do tańca klasycznego.

Dlaczego warto wybrać rozciągliwe baletki?

Jeśli poszukujesz giętkich baletek, które dopasowują się do kształtu stopy, wybierz baletki z rozciągliwego płótna. Ten rozciągliwy materiał zapewnia dobry ruch przetaczania stopy i podkreśla podbicie. Baletki z dwudzielną podeszwą z rozciągliwego płótna można czyścić ręcznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Te dwudzielne podeszwy wykonane są ze skóry zapewniającej trwałość produktu.

Do czego służą troczki?

Wsłuchaliśmy się w Wasze zdanie: W tym modelu wróciliśmy do troczka, który pozwala dopasować szerokość baletek do kształtu stopy. Pamiętaj, aby zawiązać troczek i odciąć nadmiar po dopasowaniu. Końcówki troczków chowaj wewnątrz baletek za każdym razem, gdy je zakładasz. Mała rada: Możesz je zamocować od wewnątrz baletek na cholewce za pomocą przylepca.

Czy istnieją różnice między baletkami dla kobiet i mężczyzn, dziewczynek i chłopców?

Zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych należy wybrać baletki dostosowane do ich poziomu.
Początkujący noszą najpierw baletki z pełną podeszwą, następnie baletki z podeszwą dwudzielną. Baletki dla dziewczynek, chłopców, kobiet i mężczyzn różnią się kolorem. Różowe i łososiowe polecane są dla tancerek, a białe i czarne dla tancerzy.

Jak wybrać rozmiar butów?

Gdy przymierzasz buty, pamiętaj, że palce nie mogą być ściśnięte, musisz mieć możliwość ich rozsunięcia. W celu sprawdzenia, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań prosto, wespnij się na półpalce, a następnie stań na płaskich stopach. Czynność powtórz kilka razy. Musisz poczuć, czy palce są ściśnięte czy rozdzielone. Jeśli masz drobne stopy, wybierz swój standardowy rozmiar. Jeśli masz normalnej wielkości lub szerokie stopy, wybierz buty o jeden rozmiar większe do swojego standardowego.

Mały dodatek do przenoszenia butów?

Na naszym dziale Taniec w sklepie Decathlon znajdziesz elegancką torebkę na wszystkie akcesoria do tańca klasycznego. Posiada 2 przegrody. Możesz w niej oddzielnie przechowywać baletki i inne akcesoria, jak zestaw do koka, kalafonię, opatrunki.

Skład

Wierzch buta 71% Bawełna, 23% Poliamid, 6% Elastan Wnętrze buta 50% Skóra swińska licowa, 40% Poliamid 6 (PA6), 10% Elastan Podeszwa zewnętrzna 100% Dwoina skóry bydlęcej

Zatwierdzony przez

Współtworzenie naszych produktów jest dla nas ważne. Z tego powodu te baletki zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. Podczas projektowania i testowania współpracowaliśmy także z pracownikami Decathlon, którzy są pasjonatami i nauczycielami tańca.

Wgrywanie