starever

Baletki do tańca klasycznego dwudzielne skórzane rozm. 28-40 Starever

4,0 (1)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te skórzane baletki z dwudzielną podeszwą dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy.

Poszukujesz skórzanych baletek z dwudzielną podeszwą dla podkreślenia pracy stopy? Dzięki wytrzymałej i giętkiej skórze połączonej z rozciągliwą wstawką te baletki dopasowują się do łuku stopy.

Kod produktu: 8527699

  • Elastyczność

    Dwudzielna podeszwa zapewnia dobre przetaczanie stopy.

  • Łatwe użytkowanie

    Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i podkreślają podbicie.

  • Rozciągliwość

    Rozciągliwa wstawka między podeszwami dla swobody ruchów i przetaczania stopy.

Baletki do tańca klasycznego dwudzielne skórzane rozm. 28-40 Starever
Baletki do tańca klasycznego dwudzielne skórzane rozm. 28-40 Starever
Baletki do tańca klasycznego dwudzielne skórzane rozm. 28-40 Starever

Dlaczego warto wybrać dwudzielne baletki?

Skórzane baletki z dwudzielną podeszwą są często zalecane uczniom średnio-zaawansowanym i zaawansowanym, którzy dobrze już opanowali technikę
Są bardziej sprężyste na wysokości łuku stopy. Podkreślają jej linię i zapewniają dobre przetaczanie. Zalecamy, aby przed dokonaniem zakupu butów do tańca klasycznego, zasięgnąć opinii u swojego nauczyciela.

Dlaczego warto wybrać skórzane baletki?

Jeśli poszukujesz swobody ruchów i chcesz podkreślić pracę stopy, to najlepszą odpowiedzią dla Ciebie będą baletki z giętkiej skóry. Dzięki wykonaniu ze skóry i dwudzielnym podeszwom baletki są trwalsze.

Dlaczego w tym modelu nie ma troczków?

Troczki, które bardzo widać, należy dopasować a następnie przyciąć. Wiązanie schowane do buta może powodować dyskomfort. Ten model baletek nie posiada troczków, a gumki. Nie musisz przejmować się widocznymi tasiemkami. Nasze nowe modele bez troczków zostały zatwierdzone przez nauczycieli tańca i naszych partnerów, zawodowych tancerzy. Pozwolą Ci one cieszyć się lepszym wyglądem i większym komfortem!

Jak wybrać rozmiar butów?

Gdy przymierzasz buty, pamiętaj, że palce nie mogą być ściśnięte, musisz mieć możliwość ich rozsunięcia. W celu sprawdzenia, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań prosto, wespnij się na półpalce, a następnie stań na płaskich stopach. Czynność powtórz kilka razy. Musisz poczuć, czy palce są ściśnięte czy rozdzielone. Jeśli masz drobne stopy, wybierz swój standardowy rozmiar. Jeśli masz normalnej wielkości lub szerokie stopy, wybierz buty o jeden rozmiar większe do swojego standardowego.

Mały dodatek do przenoszenia butów?

Poszukujesz eleganckiej torebki na wszystkie swoje akcesoria? Na naszym dziale Taniec w sklepach Decathlon znajdziesz małą torebkę z 2 przegrodami, w której oddzielnie schowasz buty do tańca i akcesoria, jak zestaw do koka, kalafonię czy opatrunki.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Dwoina skóry bydlęcej Wierzch buta 100% Skóra bydlęca Wnętrze buta 100% Skóra swińska licowa Gumka 55% Poliamid, 45% Elastan

Zatwierdzony przez

Współtworzenie naszych produktów jest dla nas ważne. Z tego powodu te baletki zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. Podczas projektowania i testowania współpracowaliśmy także z pracownikami Decathlon, którzy są pasjonatami i nauczycielami tańca.

Porady dotyczące konserwacji

Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Wgrywanie