starever

Baletki do tańca klasycznego dwudzielne skórzane rozm. 41-42 Starever

Kod produktu: 8527700

0,0 (16)

79,99 zł 99,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasz zespół pasjonatów opracował te skórzane baletki z dwudzielną podeszwą dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy.

  Poszukujesz skórzanych baletek z dwudzielną podeszwą dla podkreślenia pracy stopy? Dzięki wytrzymałej i giętkiej skórze połączonej z rozciągliwą wstawkę te baletki dopasowują się do łuku stopy.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Elastyczność

   Dwudzielna podeszwa zapewnia dobre przetaczanie stopy.

  • Łatwe użytkowanie

   Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i podkreślają podbicie.

  • Rozciągliwość

   Rozciągliwa wstawka między podeszwami dla swobody ruchów i przetaczania stopy.

  Dlaczego warto wybrać dwudzielne baletki?

  Skórzane baletki z dwudzielną podeszwą są często zalecane dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy, którzy dobrze opanowali techniczne ruchy.
  Są bardziej sprężyste na wysokości łuku stopy. Podkreślają jej linię i zapewniają dobre przetaczanie. Zalecamy, aby przed dokonaniem zakupu butów do tańca klasycznego, zasięgnąć opinii u swojego nauczyciela.

  Dlaczego warto wybrać skórzane baletki?

  Jeśli poszukujesz dużej swobody ruchów i chcesz podkreślić pracę stopy, to najlepszą odpowiedzią dla Ciebie będą baletki z giętkiej skóry. Dzięki wykonaniu ze skóry i dwudzielnym podeszwom baletki są trwalsze.

  Dlaczego w tym modelu nie ma troczków?

  Troczki, które bardzo widać, należy dopasować a następnie przyciąć. Wiązanie schowane do środka baletek może powodować dyskomfort. Ten model baletek nie posiada troczków, a gumki. Nie musisz przejmować się widocznymi tasiemkami. Nasze nowe modele bez troczków zostały zatwierdzone przez nauczycieli tańca i naszych partnerów, zawodowych tancerzy. Pozwolą Ci one cieszyć się lepszym wyglądem i większym komfortem!

  Jak wybrać rozmiar butów?

  Gdy przymierzasz buty, pamiętaj, że palce nie mogą być ściśnięte, musisz mieć możliwość ich rozsunięcia. W celu sprawdzenia, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań prosto, wespnij się na półpalce, a następnie stań na płaskich stopach. Czynność powtórz kilka razy. Musisz poczuć, czy palce są ściśnięte czy rozdzielone. Jeśli masz drobne stopy, wybierz swój standardowy rozmiar. Jeśli masz normalnej wielkości lub szerokie stopy, wybierz buty o jeden rozmiar większe do swojego standardowego.

  Mały dodatek do przenoszenia butów?

  Poszukujesz eleganckiej torebki na wszystkie swoje akcesoria? Na naszym dziale Taniec w sklepach Decathlon znajdziesz małą torebkę z 2 przegrodami, w której oddzielnie schowasz buty do tańca i akcesoria, jak zestaw do koka, kalafonię czy opatrunki.

  Skład

  Wierzch 100% Skóra bydlęca Wnętrze buta 100% Skóra świńska Podeszwa zewnętrzna 100% Skóra bydlęca Taśma elastyczna 55% Poliamid, 45% Elastan

  Ograniczenia

  Nie używać na świeżym powietrzu.

  Zatwierdzony przez

  Współtworzenie naszych produktów jest dla nas ważne. Z tego powodu te baletki zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. Podczas projektowania i testowania współpracowaliśmy także z pracownikami Decathlon, którzy są pasjonatami i nauczycielami tańca.

  Porady dotyczące konserwacji

  Nie suszyć w suszarce bębnowej.