starever

Baletki płócienne z pełną podeszwą rozmiar 25-40 Starever

5,0 (4)

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Te płócienne baletki z pełną podeszwą są idealne do tańca klasycznego. Są dostosowane do początkujących w każdym wieku.

Poszukujesz wygodnych i praktycznych baletek do tańca klasycznego? Te płócienne baletki z pełną podeszwą zapewniają stabilność stopy, a wszyta gumka ułatwia ich używanie.

Kod produktu: 8601533

 • Elastyczność

  Płótno otacza stopę.

 • Łatwe użytkowanie

  Wszyta gumka od wewnętrznej strony.

 • Wielofunkcyjność

  Troczek pozwala dopasować but do kształtu stopy.

 • Łatwość konserwacji

  Czyścić ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej.

Baletki płócienne z pełną podeszwą rozmiar 25-40 Starever
Baletki płócienne z pełną podeszwą rozmiar 25-40 Starever

Dlaczego warto nosić baletki z pełną podeszwą?

Pełne podeszwy zalecane są osobom w każdym wieku rozpoczynającym naukę tańca klasycznego. Odpowiednio podtrzymują stopę (kostka się nie przekręca). Pełna podeszwa ułatwia także naukę tańca klasycznego. Zalecamy jednak podążać za opinią nauczyciela tańca.

Dlaczego warto nosić płócienne baletki?

Wybór między skórą a płótnem jest zwykle rozstrzygany przez nauczyciela tańca klasycznego. Jednak to także kwestia komfortu i osobistych preferencji. Płócienne baletki należy czyścić ręcznie (nie suszyć w suszarce bębnowej). Pozostaną czyste przez cały czas trwania zajęć. Skórzana podeszwa zapewnia trwałość produktu w czasie.

Do czego służą troczki?

Troczek pozwala dopasować szerokość baletek do kształtu stopy. Podczas dopasowywania równomiernie pociągnij każdy jego koniec. Dzięki temu nie będzie wchodzić do baletek. Po dopasowaniu, zawiąż troczek i odetnij namiar. Końcówki schowaj do baletek. Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy zakładasz baletki!

Jak wybrać rozmiar butów?

Gdy przymierzasz buty, pamiętaj, że palce nie mogą być ściśnięte, musisz mieć możliwość ich rozsunięcia. W celu sprawdzenia, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań prosto, wespnij się na półpalce, a następnie stań na płaskich stopach. Czynność powtórz kilka razy. Musisz poczuć, czy palce są ściśnięte czy rozdzielone. Jeśli masz drobne stopy, wybierz swój standardowy rozmiar. Jeśli masz normalnej wielkości lub szerokie stopy, wybierz buty o jeden rozmiar większe do swojego standardowego.

Mały dodatek do przenoszenia butów?

Kieszonka na wszystkie akcesoria dostępna jest na dziale taniec. Posiada małą przegrodę na zestaw do koka, na opatrunki, kalafonię, itp. Posiada także drugą, zasuwaną przegrodę od wewnątrz dla oddzielnego przenoszenia butów.

Skład

Wierzch buta 100% Bawełna Podeszwa zewnętrzna 100% Skóra bydlęca Wnętrze buta 100% Bawełna Gumka 55% Poliamid, 45% Elastan

Zatwierdzony przez

Baletki były testowane przez nauczycieli tańca i początkujących uczniów w szkołach naszych partnerów. Ci tancerze nosili te baletki podczas kursu tańca klasycznego i podzielili się swoją opinią. Możemy dzięki temu całkowicie odpowiedzieć na Wasze oczekiwania. Abyśmy mogli zaproponować produkt dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań, nasi inżynierowie i szef produktu opracowali i przetestowali ten model.

Porady dotyczące konserwacji

Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Wgrywanie